هزینه کاشت مو به روش super fue

کلینیک تهرانی


🟢 لطفا میزان اهمیت هزینه کاشت مو به روش super fue را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با هزینه کاشت مو به روش super fue را برای شما فراهم کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

بیشتر

هزینه کاشت مو به روش super fue | کاشت مو :

هزینه کاشت مو به روش super fue


هزینه کاشت مو به روش super fue : یک فرآیند کاشت مو FUE است که توسط Advanced Hair Restoration در طول دوره پیوند ۲ میلیون گرافت FUE توسعه یافته است. این فرآیند شامل تکنیک‌ها و پروتکل‌های مدیریت پیوند، الزامات هیدراتاسیون پیوند، استراتژی قرار دادن و اجرای آخرین فناوری FUE است.

با استفاده از این تکنیک، ما بقای پیوند را به حداکثر رسانده‌ایم (مطابق با پیوندهای خطی FUT)، مدت زمان عمل را کاهش داده‌ایم (بهبود راحتی بیمار و کاهش زمان خروج پیوند از بدن)، و تعداد پیوندهای FUE قابل برداشت را افزایش داده‌ایم. در حالی که هنوز در منطقه امن باقی مانده است.


whatsapp

تجربه پیشرو در صنعت ما و این تکنیک ها به ما امکان می دهد از انتظارات صنعت و فرضیه های مطالعات قدیمی تر پیشی بگیریم

انتخاب روش کاشت مو تصمیمی است که باید با احتیاط اتخاذ شود، زیرا نتیجه آن تا آخر عمر باقی خواهد ماند. به همین دلیل انتخاب یک کلینیک پیشرو ضروری است. فرآیند Super ثابت شده است، کار می کند. ۲ میلیون پیوند و نتایج قوی از آن پشتیبانی می کند.

هزینه کاشت مو به روش super fue : بیمارانی با موهای روشن، موهای مجعد، موهای نازک، و با FUT(های) قبلی، گاهی اوقات برای FUE چالش برانگیز در نظر گرفته می شوند – با این حال، این افراد کاندیدهای اثبات شده ای برای فرآیند SuperFUE هستند و عملکرد بسیار خوبی دارند.


whatsapp

تکنیک SuperFUE از آخرین نوآوری در FUE خودکار استفاده می کند. این فناوری در دستیابی به کیفیت بالا، نرخ و بقای پیوندهای FUE که عملاً با ابزارهای دیگر قابل دستیابی نیست، بسیار مفید است. این دستگاه از فناوری برای خودکارسازی فرآیند برداشت استفاده می‌کند و همزمان هیدراتاسیون اضافی و کاهش آسیب‌های ناشی از حمل و نقل را ارائه می‌دهد.

این دستگاه با استخراج دقیق تک تک فولیکول‌ها کار می‌کند و باعث ایجاد اسکار خطی گوش به گوش نمی‌شود که با روش‌های نوار خطی دیده می‌شود.

سیستم هیدراتاسیون

تکنیک SuperFUE تنها تکنیک موجود در بازار است که از سیستم هیدراتاسیون دو کاناله استفاده می کند. این سیستم به هر فولیکول مو اجازه می دهد تا بلافاصله پس از برداشت به سمت جریانی از محلول هدایت شود.

هزینه کاشت مو به روش super fue : این بدان معناست که فولیکول دیگر در معرض خطر خشک شدن و اصطکاک اضافی در مسیر پایین لوله قرار ندارد. پیوندهای حاصل از بادوام ترین پیوندهای FUE هستند که در حال حاضر قابل دستیابی هستند.


whatsapp

مزایا و تجربه بالینی SuperFUE

 • هیدراتاسیون پیوند فوری
 • بالاترین نرخ بقای پیوند مورد انتظار
 • فناوری خنک‌کننده پیوند منحصر به فرد – بهبود قابلیت زنده ماندن پیوند
 • موثر بر روی متنوع ترین مجموعه از انواع مو و پوست
 • گزینه بدون اصلاح در دسترس است
 • سریعترین نرخ برداشت از هر فناوری آزمایش شده
 • کمترین نرخ تراکنش از هر فناوری آزمایش شده
 • جلسات مگا (۲۵۰۰+) در یک روش به جای دو یا سه امکان پذیر است

Humana Inc یک شرکت بیمه درمانی انتفاعی آمریکایی است. وقتی صحبت از حفظ سلامت شما می شود، یک انتخاب می تواند منجر به یک عمر خوب زندگی شود.


whatsapp

هزینه کاشت مو به روش super fue : از برنامه های پزشکی، دندانپزشکی و بینایی گرفته تا بیمه عمر، Humana در تلاش است تا گزینه های مقرون به صرفه و پشتیبانی شخصی را ارائه دهد که می تواند شما را به سمت یک قوی تر و سالم تر حرکت دهد.

لینک مفید : کاشت مو با سلولهای بنیادی در تهران

این یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات بهداشتی درمانی فردی و خانوادگی، گروهی، مدیکر، دندانپزشکی، بینایی و محصولات بیمه عمر است.

بدون اصلاح FUE

روش No Shave FUE گسترش تکنیک FUE پیشرفته ما است. در یک روش معمولی FUE، لازم است بخشی از ناحیه اهداکننده (پشت سر) که پیوندها از آنجا برداشت می‌شوند، وزوز یا تراشیده شوند. سپس موها در هفته های بعد مانند یک کوتاهی موی معمولی رشد می کنند. با این حال، برای برخی از افراد این می تواند باعث ناراحتی شود یا نشان دهد که آنها پیوند مو داشته اند.

هزینه کاشت مو به روش super fue : با استفاده از فرآیند No Shave FUE، می توان موها را از ناحیه اهدا کننده بدون اصلاح یا کوتاه کردن موهای موجود برداشت کرد. بیماران می توانند این روش را با میزان بیشتری از محرمانه بودن ترک کنند و حتی سریعتر فعالیت های عادی خود را از سر بگیرند. در صورت تمایل از مشاوران ما بپرسید که آیا این گزینه برای شما مناسب است یا خیر.

لینک مفید : کاشت مو برای زنان

روش ترمیم مو (پیوند) نوعی عمل جراحی است که برای ترمیم مو در نواحی مختلف سر که طاس هستند یا موهای نازک دارند انجام می شود. انواع مختلفی از روش های جایگزینی مو وجود دارد. اغلب شامل کاشت مو می شوند، اما موارد دیگر ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • جراحی فلپ
 • انبساط بافت پوست سر
 • جراحی کاهش پوست سر
 • هر کدام ممکن است به صورت ترکیبی یا به تنهایی مورد استفاده قرار گیرند و نتیجه مناسبی برای جایگزینی مو به شما ارائه دهند.

whatsapp

کاشت مو چگونه کار می کند

استخراج واحد فولیکولی رایج ترین نوع کاشت مو است. گروه های یک تا چهار مو (واحد) را می گیرد و در ناحیه مورد نظر پیوند می دهد. با استفاده از ابزارهای دقیق کم تهاجمی، پزشک گرافت ها را برمی دارد که منجر به کمترین آسیب به پوست سر و پیوندی به ظاهر طبیعی می شود.

هزینه کاشت مو به روش super fue : در حین استخراج، با کمک میکروسکوپ، متخصص کاشت مو می تواند واحدهای فولیکولی را در شرایط عالی حفظ کند و پیوندهایی را که از نزدیک شبیه رشد و ظاهر موهای طبیعی است، باقی بگذارد. FUE نیازی به بخیه ندارد و این روش هیچ اثر یا اسکار قابل توجهی بر جای نمی گذارد.

مزایای FUE

مزایا عبارتند از:

 • بدون بخیه و جای زخم
 • ایمپلنت هایی با ظاهر طبیعی
 • نتایج طولانی مدت
 • ظاهر پوست سر در حدود یک هفته به حالت عادی باز می گردد
 • به صورت سرپایی انجام می شود
 • دوره نقاهت کوتاه

هزینه کاشت مو به روش super fue : برای قرار دادن واحدهای استخراج شده، متخصص مو باید برش های کوچکی را در نواحی که بیشتر تحت تاثیر ریزش مو قرار گرفته اند ایجاد کند. سپس پیوندها را به صورت استراتژیک قرار می دهند تا طبیعی ترین نتایج را به شما بدهند.

لینک مفید : بهترین روش کاشت مو

در عرض چند روز، برش‌ها بهبود می‌یابند و هر ردی که این روش به جا می‌گذارد پس از حدود یک هفته محو می‌شود.


whatsapp

چه چیزی هزینه کاشت مو را تعیین می کند؟

علاوه بر تعداد نمودارهایی که نیاز دارید، نیاز به بیش از یک روش واحد برای دستیابی به نتایج دلخواه شما می تواند منجر به هزینه های اضافی شود. سایر عوامل موثر بر هزینه عبارتند از:

 • بافت موهای شما
 • رنگ موهایت
 • وضعیت کلی موهای شما
 • مقدار موی اهداکننده موجود

به طور کلی حداقل تعداد مورد نیاز گرافت ۶۰۰ عدد است که جراح کاشت مو در موارد ریزش مو حداقل از آن استفاده می کند.

هزینه کاشت مو به روش super fue : با این حال، ۲۰۰۰ گرافت حداقل پذیرفته شده برای نتایج خوب برای ریزش موی گسترده تر است و اکثر جراحان کاشت مو حداکثر ۳۵۰۰ گرافت را در یک جلسه ارائه می کنند (برخی ممکن است تا ۵۰۰۰ گرافت ارائه دهند).

لینک مفید : کاشت مو بدون جراحی

برای تعیین میزان کار مورد نیاز باید با متخصص کاشت مو مشورت کنید. مبلغی که برای این روش پرداخت می کنید در نهایت به شما و نیازهای خاص شما بستگی دارد.


whatsapp

از آنجایی که آنها راه حلی طولانی مدت برای ریزش مو هستند، کاشت مو می تواند کمی گران تر از سایر روش های ترمیم مو باشد.

هزینه کاشت مو به روش super fue : و در حالی که درمان‌های یک‌باره‌ای مانند تزریق کورتیکواستروئید، لوسیون‌ها و قرص‌های فیناستراید وجود دارند که راه‌حل کوتاه‌مدت‌تری و ارزان‌تری به شما می‌دهند، هزینه‌های مکرر و نتایج ناپایدار آن‌ها، کاشت مو را به گزینه بهتری تبدیل می‌کند.


برگرفته از : how-much-does-hair-transplant

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 3 =

نوشته های مشابه

" مشاوره / رزرو "۰۹۱۲-۶۴۵-۱۹۸۴