هزینه کاشت موی ترکیبی

کلینیک تهرانی


🟢 لطفا میزان اهمیت هزینه کاشت موی ترکیبی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با هزینه کاشت موی ترکیبی را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

هزینه کاشت موی ترکیبی | کاشت مو :

هزینه کاشت موی ترکیبی


هزینه کاشت موی ترکیبی : در حالی که کاشت مو موثرترین راه برای افزایش حجم یا ضخامت مو است، اما از نظر درمان و بهبودی می تواند گران باشد.

هزینه کاشت مو چقدر است؟

کاشت مو یک روش پرهزینه است، اگرچه هزینه ممکن است بسته به عوامل مختلفی متفاوت باشد.

هزینه کاشت مو بسیار متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور کلی بین ۴۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ دلار هزینه خواهد داشت.

برخی از عوامل موثر بر هزینه عبارتند از:

مقدار موی جابجا شده: افزایش مو در کل پوست سر به جای یک یا دو ناحیه کوچک، هزینه بسیار بیشتری دارد.

نوع روش کاشت مو: دو روش اصلی کاشت مو به نام‌های جراحی نواری واحد فولیکولی (FUSS) یا استخراج واحد فولیکولی (FUE) وجود دارد. هزینه کاشت مو بستگی به این دارد که کدام یک انتخاب شود.

هزینه کاشت موی ترکیبی : جراح: جراحانی که در رشته خود متخصص به حساب می آیند، اغلب هزینه بیشتری نسبت به سایرینی که کمتر شناخته شده هستند، دریافت می کنند. با این حال، هزینه های بالاتر همیشه نشان دهنده نتیجه بهتر نیست. مهم است که در مورد جراح و درمان به دقت تحقیق کنید.

محل سکونت: در مناطقی که هزینه های زندگی بالا است، هزینه های جراحی ممکن است بیشتر باشد. رقابت نیز بر قیمت تأثیر می گذارد، بنابراین مکان هایی که جراحان کاشت مو نسبتاً کمی دارند ممکن است گران تر باشند.

هزینه های سفر: بسیاری از مردم هزینه های رفت و آمد به کلینیک یا بیمارستان را در نظر نمی گیرند. با این حال، ممکن است برای یافتن یک جراح واجد شرایط، مسافت های طولانی را طی کنید، که می تواند هزینه کلی را افزایش دهد.

هزینه کاشت موی ترکیبی : لازم به ذکر است که برخی از کلینیک ها گزینه های تامین مالی یا طرح های پرداخت را برای کمک به تقسیم هزینه درمان در چندین قسط ارائه می دهند.

آیا بیمه جراحی کاشت مو را پوشش می دهد؟

از آنجایی که اکثر شرکت های بیمه، کاشت مو را به عنوان یک روش آرایشی می دانند، اکثر طرح ها این فرآیند را پوشش نمی دهند.

  • دو نوع محبوب کاشت مو FUSS و FUE هستند که در زیر به آنها اشاره شده است.

جراحی نوار واحد فولیکولی (FUSS)

FUSS شامل برداشتن نواری از پوست از ناحیه غیر طاسی است. این محل اهدا کننده معمولاً پشت سر است. سپس برش توسط موهای اطراف بسته و پنهان می شود.

هزینه کاشت موی ترکیبی : نواری از پوست سر که برداشته می‌شود به بخش‌های کوچکی به نام گرافت تقسیم می‌شود که هر کدام شامل یک مو یا چند تار مو است. اینها هر کدام به نواحی طاسی در حال درمان منتقل می شوند که به عنوان مکان های گیرنده شناخته می شوند.

لینک مفید : کاشت مو بدون بانک مو

هزینه کاشت مو می تواند به تعداد گرافت هایی که جابجا می شوند بستگی داشته باشد. اگر فرد فقط به چند پیوند نیاز داشته باشد، این می تواند یک مزیت باشد، زیرا ممکن است ارزان تر از پرداخت یک نرخ ثابت برای درمان باشد.

هزینه کاشت موی ترکیبی : یکی از معایب اصلی پیوند FUSS این است که معمولاً منجر به ایجاد اسکار در اطراف محل اهداکننده می شود. برخی افراد نیز ممکن است در این ناحیه درد و تورم را تجربه کنند.

استخراج واحد فولیکولی (FUE)

جراحی FUE شامل تراشیدن پشت سر و سپس برداشتن تک تک فولیکول‌های مو است، برخلاف برداشتن یک نوار کامل از پوست سر.

محل های اهدا کننده نسبتاً خوب بهبود می یابند. فقط نقاط کوچک قابل توجه است، اما این نقاط توسط موهای اطراف پوشیده شده است.

مانند FUSS، جراح گرافت ها را آماده کرده و آنها را در نواحی گیرنده قرار می دهد. کل فرآیند بسته به اندازه پیوند بین ۴ تا ۸ ساعت طول می کشد.

هزینه کاشت موی ترکیبی : معمولاً FUE کمتر از FUSS تهاجمی است و احتمال کمتری برای تجربه عوارضی مانند جای زخم یا درد بعد از عمل وجود دارد. همچنین، فولیکول‌های مو را می‌توان از چندین ناحیه برداشت، نه از یک محل، بنابراین ضخامت مو در محل‌های اهداکننده تحت تأثیر قرار نمی‌گیرد.

لینک مفید : کاشت مو بدون تراشیدن سر

جراحی پیوند FUE اغلب گرانتر از FUSS است.

ممکن است پوست سر بعد از جراحی کاشت مو کاملاً حساس باشد. استفاده از بانداژ برای چند روز ضروری است و پزشک ممکن است داروهای ضد درد، آنتی بیوتیک برای جلوگیری از عفونت یا ضد التهاب برای متوقف کردن تورم تجویز کند.

زمان بهبودی بستگی به نوع جراحی مورد استفاده دارد، با FUE زمان بهبودی سریع‌تری را ارائه می‌دهد.

به طور کلی، اکثر افراد در عرض یک هفته پس از عمل به سر کار باز می گردند. در صورت استفاده از بخیه، ظرف مدت ۱۰ روز برداشته می شود.

هزینه کاشت موی ترکیبی : طبق گفته انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، بیشتر موهای کاشته شده در عرض ۶ هفته پس از جراحی می ریزند. رشد موی جدید باید در طی چند ماه در نواحی گیرنده قابل مشاهده باشد و موها هر ماه نیم اینچ رشد می کنند.

هزینه های احتمالی پس از پیوند

در کنار هزینه جراحی کاشت مو، ممکن است هزینه های بهبودی نیز وجود داشته باشد، مانند:

  • آنتی بیوتیک ها
  • ضد التهاب
  • داروهای ضد درد

همچنین ممکن است برای عوارض بعد از جراحی، مانند عفونت، که می‌تواند شامل صرف هزینه برای مراجعه به پزشک و داروهای اضافی باشد، درمان لازم باشد.

لینک مفید : هزینه کاشت مو به روش super fue

هزینه کاشت موی ترکیبی : همچنین برخی از جراحان ماینوکسیدیل (Rogaine) را که یک داروی رشد مو است، پس از پیوند تجویز می کنند. این می تواند گران باشد و اثربخشی آن نامشخص است.

هزینه کاشت موی ترکیبی – ریسک ها و ملاحظات

جراحی کاشت مو زمانی ایمن تلقی می شود که توسط یک جراح مجرب و با تجربه انجام شود. با این حال، همه جراحی ها دارای خطراتی هستند.

خطرات مرتبط با روش های کاشت مو عبارتند از:

  • عفونت
  • خون ریزی بیش از حد
  • التهاب فولیکول های مو
  • جای زخم روی پوست سر
  • برجستگی روی پوست سر
  • رشد موهای جدید غیر طبیعی و تکه تکه

گاهی اوقات، برخی از موهای اصلی در ناحیه گیرنده ممکن است ریزش کنند، اتفاقی که به عنوان ریزش شوک شناخته می‌شود. معمولاً این حالت دائمی نیست و موها با گذشت زمان دوباره رشد می کنند.

علاوه بر این، این خطر وجود دارد که گرافت ها “گرفته نشوند” و جراحی باید تکرار شود.

لینک مفید : مراقبت از مو را متناسب با نوع مو

هزینه کاشت موی ترکیبی : همه کسانی که خواهان موهای پرپشت تر هستند، تحت کاشت مو قرار نمی گیرند. برای برخی، هزینه کاشت مو بسیار زیاد است، در حالی که برخی دیگر روش غیر جراحی را ترجیح می دهند.

آکادمی پوست آمریکا برخی از رایج ترین جایگزین های جراحی کاشت مو را فهرست می کند:

ماینوکسیدیل (Rogaine): این دارو هم برای مردان و هم برای زنان بدون نسخه در دسترس است.

فیناستراید خوراکی (پروپسیا): این دارو فقط با نسخه برای مردان در دسترس است، این دارو ممکن است رشد مجدد مو را تشویق کند یا ریزش مو را کاهش دهد.

لینک مفید : بهترین روش کاشت مو با تراکم بالا

استروژن: زنانی که ریزش مو را تجربه می کنند ممکن است از داروهای استروژن موضعی یا خوراکی بهره مند شوند.

هزینه کاشت موی ترکیبی : کورتیزون: کورتیزون موضعی و تزریقی ممکن است رشد مجدد مو را در برخی افراد تسریع کند.

لیزر درمانی: لیزر درمانی با دوز کم می تواند برای درمان ریزش موی ژنتیکی و طاسی در مردان و زنان استفاده شود.

در نهایت، ریزش موی ناشی از شرایط پزشکی، مانند اختلالات تیروئید، ممکن است با درمان عارضه زمینه‌ای، معکوس شود.


برگرفته از : ۳۲۰۱۵۳

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

نوشته های مشابه

" مشاوره / رزرو "۰۹۱۲-۶۴۵-۱۹۸۴