بهترین روش کاشت مو

کلینیک تهرانی


🟢 لطفا میزان اهمیت بهترین روش کاشت مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین روش کاشت مو را برای شما فراهم کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

بیشتر

بهترین روش کاشت مو | کاشت مو :

بهترین روش کاشت مو


بهترین روش کاشت مو : برای یافتن افسانه‌های احتیاطی در مورد کاشت مو، لازم نیست خیلی به دنبال آن بگردید – آن دسته از مردانی که پوست سرشان شبیه عروسک‌های کلم پچ است به جای اینکه شبیه سرهای موی اصلی و خانگی باشد.

اما داستان‌های زیادی نیز در مورد مردانی وجود دارد که پیوندهایشان واقعاً بسیار خوب به نظر می‌رسد: روش‌های موفقی که سال‌ها را از خط مو پاک کرد و به سوژه شور و نشاط جوانی را داد.

بهترین روش کاشت مو : اگر به ترمیم مو فکر می کنید و می خواهید بیشتر شبیه سناریوی دوم باشید تا سناریوی اول، ممکن است از خود بپرسید که این روزها مطمئن ترین روش کاشت مو چیست و باید منتظر چه فناوری های نوظهوری باشیم؟ (به عبارت دیگر، بالاخره چه زمانی پیوند سلول های بنیادی در دسترس خواهد بود؟)


whatsapp

بهترین روش کاشت مو : برای پاسخ، با متخصص مو دکتر کن واشنیک صحبت کردیم. او یک مشاور پزشکی برای Hair Club است که به مردان در سراسر کشور در مورد این موضوع مشاوره می دهد (و راه حل های سفارشی را به مشتریان خود ارائه می دهد). Washenik همچنین مدیر پزشکی گروه پزشکی Bosley است – نامی که ممکن است به خاطر پیشرفت های متحول کننده آن در ترمیم مو بشناسید.

Washenik می گوید: «استاندارد طلایی فعلی برای کاشت مو، استخراج واحد فولیکولی نامیده می شود. FUE یک تکنیک پیشرفته ترمیم مو با جراحی است. نسبت به کاشت مو سنتی کمتر تهاجمی است.

بهترین روش کاشت مو : این محلول جراحی هیچ جای زخم خطی باقی نمی گذارد و نیازی به بخیه ندارد. با FUE، هر بار یک فولیکول مو از ناحیه اهداکننده شما استخراج می شود. (معمولاً در قسمت پشت سر، جایی که ریزش مو در غیر این صورت اتفاق نمی‌افتد. سپس به قسمت‌های نازک یا طاسی شما پیوند زده می‌شود. FUE می‌تواند به صورت دستی یا از طریق یک واحد روباتیک که توسط پزشک شما اداره می‌شود انجام شود. این یک بیمار سرپایی یک روزه است. این روش را انجام دهید تا بتوانید در همان روز جراحی به خانه بروید.

لینک مفید : کاشت مو بدون تراشیدن سر

هزینه و طول پیوند FUE – و در واقع هر پیوندی – با تعداد “گراف واحد فولیکولی” در حال جابجایی تعیین می شود. این بستگی به پوشش مورد نظر رویه دارد. شما می توانید چند هزار نمودار را در یک جلسه ۵ تا ۱۰ ساعته پیوند بزنید، که کرایه بسیار استانداردی است. موهای نازک تر و فرورفته تر به جلسات متعدد نیاز دارند.

بهترین روش کاشت مو : موهای شما دقیقاً همانطور که از ناحیه اهدا کننده رشد کرده است رشد می کند و به خوبی به تاج و خط مو می رسد. واشنیک می گوید: «موهای کاشته شده نمی داند که شما آنها را جابجا کرده اید.


whatsapp

او اضافه می کند که تقریباً یک سال طول می کشد تا موهای شما به طور کامل رشد کند و موفقیت پیوند اندازه گیری شود. این به این دلیل است که موهای کاشته شده معمولاً پس از چند ماه، قبل از رشد مجدد از سایت میزبان جدید، کاملاً می ریزند. این طبیعی است، اما به این معنی است که گیرندگان پیوند باید به این روش اعتماد کنند بدون اینکه از نتایج آن بین شش تا ۱۲ ماه لذت ببرند.

لینک مفید : کاشت مو با سلولهای بنیادی در تهران

در مورد آینده این روش، شایعات درست است: پیوند موی سلول های بنیادی در حال انجام مطالعات بالینی است و Washenik بر اساس پیشرفت تحقیقات خود مشکوک است که تا سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ در بریتانیا و ژاپن در دسترس خواهد بود. ایالات متحده آزمایشات بالینی در حال انجام بود، اما در حال حاضر نه. بنابراین، آنها باید ابتدا مطالعات بالینی را از سر بگیرند تا بتوانند به سمت دسترسی مصرف کننده پیشرفت کنند.

بهترین روش کاشت مو : این روش به روش‌های مختلفی آزمایش می‌شود، اما Washenik وجه مشترک بین همه روش‌ها را بیان می‌کند: «بافت توسط جراح مو از بیمار گرفته می‌شود، [و بهترین] سلول‌های انتخابی در خارج از محل، در مرکز شرکت استخراج می‌شوند. سلول‌ها از ساختار اولیه مو تکثیر یا استفاده می‌شوند و به جراح بازگردانده می‌شوند و جراح آنها را به بیمار تزریق یا کاشت می‌کند. پس از ۶ تا ۱۲ ماه، موهای جدید قابل مشاهده است.

لینک مفید : کاشت مو شیراز

مطالعات دیگر در حال آزمایش پیوند با استفاده از “سلول های آلوژنیک” با استفاده از سلول های اهدا کننده متفاوت از گیرنده است. واشنیک خاطرنشان می کند که پیشرفت ثابتی در این عرصه نیز در حال انجام است. (اگرچه فقط در موارد خاص مطلوب است، زیرا شخصی که موهای قرمز مجعد دارد احتمالاً از کسی که موهای قهوه ای صاف دارد نمی خواهد کاشت مو انجام دهد.)


whatsapp

بهترین روش کاشت مو : اما تا زمانی که سلول‌های بنیادی از آزمایش‌های بالینی خارج نشوند – و تا زمانی که ثابت کنند نتایج مؤثری ایجاد کنند – FUE استاندارد طلایی مصرف‌کننده باقی می‌ماند.

مزایای کاشت مو

سیستم کامپیوتری ARTAS FUE امکان تجزیه و تحلیل سه بعدی و محاسبه خصوصیات هر فولیکول مو را در زمان واقعی فراهم می کند. این به ربات اجازه می دهد تا سالم ترین و قوی ترین فولیکول ها را برای برداشت و پیوند موفق انتخاب کند.

نتایج ظاهر طبیعی

بهترین روش کاشت مو : روش ARTAS FUE موها را در گروه‌های طبیعی خود برداشت و پیوند می‌دهد و هیچ جای زخم خطی از خود باقی نمی‌گذارد. این به موها ظاهر طبیعی تری می دهد و به شما این امکان را می دهد که موهای خود را به همان اندازه که دوست دارید کوتاه بپوشید بدون اینکه نگران جای زخم قابل مشاهده باشید.

بدون درد در حین یا بعد از درمان

مانند سفر به دندانپزشک، روش FUE از بی حسی موضعی برای اطمینان از حداقل ناراحتی در طول عمل استفاده می کند. از آنجایی که پیوند FUE از یک روش کم تهاجمی استفاده می کند، بسیاری از بیماران کمترین درد را در طول یا بعد از عمل خود تجربه می کنند.


whatsapp

زمان ریکاوری کوتاه

بهترین روش کاشت مو : بدون استفاده از چاقوی جراحی یا بخیه در درمان، روند بهبودی پس از پیوند FUE سریع است و بسیاری از افراد در عرض چند روز به فعالیت های روزانه خود باز می گردند. خود عمل فقط حدود ۸ ساعت طول می کشد.

حداقل جای زخم در ناحیه اهدا کننده

از آنجایی که فولیکول‌ها به صورت تصادفی برداشت می‌شوند، ظاهر و تراکم ناحیه اهداکننده به طور جزئی تحت تأثیر قرار می‌گیرد. FUE یک روش درمانی انتخابی برای افرادی است که ترجیح می دهند موهای خود را در پشت بسیار کوتاه بپوشند، زیرا ناحیه اهداکننده بدون تغییر و تغییر به نظر می رسد.

نامزدهای پیوند فیو رباتیک

مردانی که موهای نازک یا طاسی در بالا یا جلوی سر خود دارند، کاندیدای ایده آل برای پیوند رباتیک ARTAS هستند. از آنجایی که مو از ناحیه اهدا کننده در پشت سر کاشته می شود، به تراکم و ثبات موهای شما در آن ناحیه نیز بستگی دارد.

لینک مفید : کاشت مو

بهترین روش کاشت مو : FUE یک گزینه عالی برای بیمارانی است که در غیر این صورت کاندیدای مناسبی برای FUT نیستند، خواه به دلیل داشتن حداقل مو در ناحیه اهداکننده یا داشتن پوست سر نرم.

متوسط ​​هزینه عمل پیوند فیو

به طور معمول، پیوند FUE به طور متوسط ​​۹۰۰۰ دلار هزینه دارد.[۱] هزینه کل کاشت مو FUE بستگی به محدوده اندازه باند استخراج شده از گرافت در هر مورد دارد.


whatsapp

کاشت مو FUE چقدر موفق است؟

بهترین روش کاشت مو : پیوند FUE می تواند به اندازه روش سنتی تر FUT با نرخ بقای پیوند ۹۰ درصد موفق باشد. با فناوری Robotic FUE، میزان موفقیت این روش می تواند تا ۱۰۰٪ باشد. سطح موفقیت بر اساس مهارت، دانش و تجربه پزشک انجام دهنده عمل است.

*نتایج فردی ممکن است متفاوت باشد – برای اطلاعات بیشتر به سلب مسئولیت مراجعه کنید.


برگرفته از : best-hair-transplant

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

نوشته های مشابه

" مشاوره / رزرو "۰۹۱۲-۶۴۵-۱۹۸۴