پیوند مو

کاشت مو | این دو روش از این نظر مشابه هستند که هر دو نتایج کاملاً طبیعی ارائه می دهند. فرآیند کاشت یکسان است: هر پیوند فولیکولی به صورت هنرمندانه یکی یکی در ناحیه گیرنده یا نازک کننده قرار می گیرد.

تفاوت اصلی بین FUE و FUT روشی است که در آن فولیکول های مو از پشت سر شما استخراج می شود (همچنین به عنوان “ناحیه اهدا کننده” شناخته می شود).

با این حال، تفاوت های دیگری نیز بین این دو روش وجود دارد که باید هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه کدام روش برای شما بهترین است، در نظر بگیرید.

چگونه فولیکول های مو استخراج می شوند

در روش FUE، موها به صورت جداگانه و با استفاده از تکنولوژی کم تهاجمی استخراج می شوند. ممکن است یک تا چهار ساعت طول بکشد تا تیم مراقبت Bosley شما این فرآیند استخراج دقیق را کامل کند.

در روش FUT، تمام موها به یکباره توسط تیم مراقبت Bosley شما در یک فرآیند سریع و ساده که ۱۵ تا ۳۰ دقیقه طول می کشد، برداشته می شود. سپس مو برای کاشت در ناحیه گیرنده آماده می شود.

لینک مفید : کاشت مو به روش sut

فقط فولیکول هایی که بیشترین شانس بقا را دارند برای کاشت انتخاب می شوند. این مرحله برای نتیجه نهایی بسیار مهم است.

چگونه فولیکول ها برای کاشت آماده می شوند

گرافت های فولیکولی شما توسط تیمی از تکنسین های ماهر که با میکروسکوپ استریو پرقدرت کار می کنند برای قرار دادن آماده می شوند. تکنسین های آموزش دیده پیوندهای فولیکولی را آماده می کنند و اطمینان حاصل می کنند که تا زمان پیوند در شرایط مطلوب باقی می مانند.

نحوه کاشت فولیکول های مو

در هر دو روش FUE و FUT، هنگامی که گرافت های فولیکولی آماده هستند، برش های کوچکی در نواحی نازک کننده شما (نواحی گیرنده) ایجاد می شود که با الگوی رشد طبیعی موهای شما مطابقت دارد.

بر اساس تجربیات خود، پزشک و تیم پزشکی Bosley شما به صورت استراتژیک گرافت های فولیکولی را با توجه به تعداد موهای درون هر فولیکول، یک به یک با هنرمندی زیاد قرار می دهند تا طبیعی بودن، تراکم و پوشش نواحی نازک شده را به حداکثر برسانند. به ویژه برای ایجاد مجدد خط موی طبیعی مهم است.

لینک مفید : هزینه کاشت مو به روش sut

FUT و FUE هر دو رویه های اداری ساده هستند. تیم مراقبت از بیمار Bosley شما تلاش زیادی می کند تا مطمئن شود که شما در طول عمل راحت هستید. در واقع، شما می توانید تلویزیون تماشا کنید، یک فیلم را تماشا کنید یا به موسیقی مورد علاقه خود در حین کار گوش دهید. بهبودی با هر دو روش سریع است.

آیا جای زخم وجود دارد؟

روش‌های FUE نیازی به بخیه ندارند و محل‌های استخراج کوچک عملاً هیچ جای زخم قابل تشخیصی باقی نمی‌گذارند. این نقاط به راحتی با موهای بلندتر و همسایه پنهان می شوند و خود به خود بهبود می یابند، معمولاً در عرض سه تا هفت روز. روش FUE برای کسانی که می خواهند موهای خود را خیلی کوتاه بپوشند ترجیح داده می شود.

با این حال، روش FUE ما را ملزم می کند که سایت گیرنده را اصلاح کنیم. اگر می خواهید از کوتاه کردن موی سر خودداری کنید، روش FUT ممکن است گزینه بهتری باشد. برداشتن گرافت ها به صورت گروهی در روش FUT منجر به یک اسکار ظریف در پشت سر می شود که به راحتی با موهای پوشیده شده در نیم اینچ یا بیشتر پنهان می شود.

هزینه کاشت مو

ماهیت زمان بر یک روش FUE معمولاً آن را گرانتر از روش FUT می کند. در حالی که می توانید یک نمای کلی از نحوه محاسبه هزینه های کاشت مو پیدا کنید، باید با یک متخصص و پزشک Bosley صحبت کنید تا ارزیابی دقیقی از ریزش مو و هزینه تخمین زده شده برای برنامه خاص خود داشته باشید.

تصمیم گیری در مورد بهترین روش کاشت مو

در پایان روز، انتخاب بین انجام روش FUE و FUT به شما و پزشک Bosley شما بستگی دارد. پزشک شما بر اساس طبقه بندی ریزش مو، اندازه ناحیه نازک شده و کیفیت و کمیت موهای اهداکننده موجود به شما در تصمیم گیری کمک می کند.

هیچ تکنیکی برای همه مناسب نیست. جراحان Bosley آموزش گسترده ای در هر دو تکنیک دارند و بنابراین می توانند یکی از آنها را بی طرفانه به شما ارائه دهند. به یک جراح Bosley مراجعه کنید تا در مورد اینکه کدام یک برای موقعیت خاص شما بهتر است صحبت کنید.

لینک مفید : کاشت مو ترکیبی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های ترمیم مو، کتاب راهنمای رایگان Bosley، The Complete Book on Hair Restoration را دانلود کنید تا ببینید موهای شما چقدر عالی به نظر می رسد. یا همین امروز یک مشاوره رایگان با متخصص Bosley تعیین کنید.

کار بعدی چیه؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های ترمیم مو، کیت اطلاعات رایگان Bosley، The Complete Book on Hair Restoration را دانلود کنید تا ببینید موهای شما چقدر عالی به نظر می رسد.

اگر اکنون آماده انجام کاری در مورد آن نقطه طاس یا موهای نازک هستید، یک مشاوره حضوری یا ویدیویی رایگان با متخصص ترمیم موی Bosley را برنامه ریزی کنید. ما به همراه یک پزشک Bosley می‌توانیم به شما کمک کنیم تا بفهمید چه چیزی باعث طاسی شما می‌شود و چه راه‌حل درمانی برای شما مناسب است.

برگرفته از : comparing-hair-transplantation-methods-fue-fut

Rate this post

نوشته های مشابه

" مشاوره / رزرو "۰۹۱۲-۶۴۵-۱۹۸۴