کاشت مو به روش sut برای خانمها

کاشت مو به روش sut برای خانمها : اکثر خانمها و بیش از نیمی از زنان با افزایش سن دچار ریزش مو می شوند. چندین بیماری می تواند منجر به ریزش مو شود، اما شایع ترین علت آن آلوپسی آندروژنتیک است که بیشتر به عنوان ریزش مو با الگوی زنانه شناخته می شود.

کلینیک تهرانی : کاشت مو جراحی‌هایی است که فولیکول‌های مو را از یک قسمت از پوست سر، معمولاً از پشت یا کناره‌ها، گرفته و در نواحی طاسی کاشت می‌کنند.


whatsapp

نتایج این جراحی ها از زمانی که برای اولین بار در سال ۱۹۳۹ انجام شد، به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

دو روش رایج کاشت مو، کاشت واحد فولیکولی (FUT) و برداشتن واحد فولیکولی (FUE) نام دارند. هر دو پتانسیل ارائه نتایج طبیعی و زیبایی شناختی را دارند.

کاشت مو به روش sut برای خانمها : NeoGraft یک نسخه نیمه خودکار از FUE و یکی از مدرن ترین تکنیک های کاشت مو است. گفته می شود که با حذف برخی از خطاهای انسانی مرتبط با جراحی نسبت به سایر تکنیک های FUE موثرتر است.

بیایید به مزایا و خطرات بالقوه پیوند مو نئوگرافت نگاه کنیم. ما همچنین آن را با سایر تکنیک های ترمیم ریزش مو مقایسه می کنیم و به هزینه آن نگاهی می اندازیم.


whatsapp

مزایای نئوگرافت

نئوگرافت یکی از جدیدترین و پیشرفته‌ترین روش‌های کاشت مو با منبع معتبر است. این یک نسخه نیمه خودکار از تکنیک FUE است که از فناوری متعلق به Venus Treatments استفاده می کند.

در طول کاشت مو FUE، جراح فولیکول‌های مو را به صورت دستی از پشت یا کناره‌های سر شما برمی‌دارد.

کاشت مو به روش sut برای خانمها : سپس قبل از کاشت موهای جدید، یک سری برش در بخش های طاسی پوست سر شما ایجاد می کنند.

لینک مفید : کاشت مو با سلولهای بنیادی در تهران

هنگام استفاده از تکنیک NeoGraft، فولیکول های مو با یک گره که آنها را با مکش استخراج می کند، برداشته می شود.

جراح نیازی به ایجاد برش برای فولیکول های جدید مو ندارد و در عوض می تواند از ابزار خاصی استفاده کند که برش ها را ایجاد می کند و فولیکول ها را همزمان کاشت می کند.


whatsapp

کاهش آسیب فولیکول مو

سیستم NeoGraft ممکن است تروما و آسیب فولیکول های مو را در مقایسه با جراحی های سنتی FUE و FUT کاهش دهد. تصور می‌شود که این کاهش ضربه می‌تواند میزان بقای موهای پیوند شده را بهبود بخشد.

عوارض کمتر
از آنجایی که این روش کم تهاجمی است، ممکن است شانس کمتری برای عارضه جراحی داشته باشد، به خصوص در مقایسه با جراحی FUT که شامل بریدن نواری از پوست از پوست سر است.

کاشت مو به روش sut برای خانمها : NeoGraft به هیچ بخیه یا منگنه ای نیاز ندارد و اتوماسیون به حذف خطای انسانی که می تواند به اعصاب یا رگ های خونی آسیب برساند کمک می کند.


whatsapp

سریعتر از FUE

جراحی NeoGraft همچنین سریعتر از FUE سنتی است، که ممکن است چندین روز برای تعداد زیادی گرافت طول بکشد. با توجه به Venus Treatments، پیوند NeoGraft معمولا بین ۴ تا ۱۰ ساعت طول می کشد.

لینک مفید : نظرات کسانی که کاشت مو انجام دادن

یک مطالعه در سال ۲۰۱۸ اشکالات اصلی NeoGraft را به عنوان منحنی یادگیری شیب دار برای جراحان و هزینه دستگاه ذکر کرده است.

خود جراحی به طور کلی منبع مطمئن ایمن در نظر گرفته می شود و به ندرت عوارض جدی ایجاد می کند. برخی از عوارض جانبی بالقوه عبارتند از:

کاشت مو به روش sut برای خانمها : اگر محل اهداکننده بیش از حد برداشت شود، می‌تواند منجر به ظاهر منبع مورد اعتماد پروانه شود که در آن ریزش مو قابل توجهی وجود دارد.

اگر جراح تعداد زیادی فولیکول را از یک ناحیه بردارد، هم NeoGraft و هم FUE سنتی می توانند منجر به برداشت بیش از حد شوند.

جای زخم های ریز
برخلاف تکنیک FUT، FUE و NeoGraft جای زخم طولانی و نازکی از خود به جای نمی گذارند.

با این حال، آنها می توانند باعث ایجاد اسکار دقیق در محل برداشتن فولیکول ها شوند. اغلب اوقات این اسکارها قابل توجه نیستند، اما اگر سر خود را بتراشید یا موهایتان را خیلی کوتاه کنید، ممکن است قابل مشاهده باشند.

لینک مفید : کاشت مو بدون تراشیدن سر

خط موی غیر طبیعی
اگر فولیکول‌ها با زاویه‌ای که با خط موی شما مطابقت دارد کاشته نشوند، ممکن است نتایج شما طبیعی به نظر نرسد. خط موی غیر طبیعی یک عارضه بالقوه هر نوع جراحی کاشت مو است.


whatsapp

شوک ریزش مو
برخی از افراد روزها یا هفته‌ها پس از جراحی، از دست دادن شوک را تجربه می‌کنند که به آن افلوویوم بعد از عمل نیز می‌گویند.

کاشت مو به روش sut برای خانمها : ریزش شوک ریزش موقت موهای کاشته شده است. بیشتر اوقات، این وضعیت موقتی است و موها در عرض ۳ تا ۴ ماه دوباره رشد می کنند.

لینک مفید : هزینه کاشت مو به روش super fue

سایر عوارض

سایر عوارض عمومی که منبع مورد اطمینان جراحی های کاشت مو هستند عبارتند از:

 • ورم
 • خون ریزی
 • فولیکول های مو ملتهب (فولیکولیت)
 • بی حسی پوست سر
 • موهای رشد کرده
 • عفونت ها

در اینجا نمونه ای از نتایج قبل و بعد از NeoGraft آورده شده است:

پیوند نئوگرافت چگونه کار می کند

در اینجا چیزی است که می توانید در طول یک روش NeoGraft انتظار داشته باشید:

کاشت مو به روش sut برای خانمها : جراح شما یا کل سر یا قسمتی از پوست سر را که فولیکول های مو از آن اهدا می شود، تراشیده می کند. سپس یک بی حس کننده موضعی را روی پوست سر شما اعمال می کنند. آنها ممکن است به شما یک آرام بخش خفیف پیشنهاد دهند تا به شما کمک کند در طول عمل آرام شوید.

لینک مفید : کاشت مو بدون بانک مو

سپس فولیکول های موی شما را با یک گرز مخصوص که از فشار پنومونی استفاده می کند استخراج می کنند. سپس جراح فولیکول های مو را با استفاده از یک ابزار تخصصی به قسمت های طاسی سر شما کاشت می کند. جراح ممکن است یک پانسمان به محل اهدا کننده و محل کاشت برای کمک به کنترل خونریزی بمالد.


whatsapp

چه کسی به روش NeoGraft نیاز دارد؟

حتی اگر هیچ مزیت پزشکی برای جراحی کاشت مو وجود ندارد، ممکن است به شما کمک کند در مورد ظاهر خود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید اگر نسبت به خط رویش مو خود آگاه باشید.

کاشت مو به روش sut برای خانمها : جراحی های کاشت مو به طور کلی برای افراد مبتلا به آلوپسی آندروژنیک، که به عنوان ریزش مو با الگوی مردانه یا زنانه نیز شناخته می شود، بهترین کار را انجام می دهد.

لینک مفید : کاشت مو برای زنان

کاندیدای کاشت مو معمولا:

عاری از شرایطی هستند که ممکن است بر جراحی تأثیر بگذارد، مانند فشار خون بالا، دیابت کنترل نشده و شرایطی که بر لخته شدن خون تأثیر می گذارد.

 • بزرگتر از ۲۵ سال سن دارند
 • دارای الیاف موی ضخیم
 • ریزش مو در امتداد خط مو
 • رنگ موی نزدیک به رنگ پوست خود دارند
 • ریزش مو داشته باشید که ناشی از استرس یا دارو نباشد

برگرفته از : neograft-hair-transplant

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 3 =

نوشته های مشابه

" مشاوره / رزرو "۰۹۱۲-۶۴۵-۱۹۸۴