کاشت مو تخصصی تهرانی

کاشت مو یک فناوری نوآورانه است که پس از سالها تحقیق در مورد بهبود روش های کاشت مو موجود ایجاد شده است. این تکنیک اثربخشی بالا، دقت، دوره نقاهت کوتاه و بدون اسکار پس از درمان را تضمین می کند.

فن آوری جدید استخراج فولیکولی خطر آسیب رساندن به فولیکول های مو را به حداقل می رساند، که برای تاثیر نهایی روش درمانی بسیار مهم است. اگر به درستی کاشته شود، فولیکول های مو برای یک عمر مو تولید می کنند.

روش‌هایی که تاکنون برای برجای گذاشتن اسکارهای پس از درمان استفاده شده‌اند و به دوره‌های بهبودی طولانی نیاز دارند. روش استریپ که زمانی محبوب بود شامل بریدن (بریدن) یک نوار از پوست سر با مو و کاشت مجدد پیازهای تک مو در مناطق بدون مو است.

متأسفانه این روش جای زخم نامناسبی بر جای می گذارد و دوره نقاهت حتی چند هفته طول می کشد و خطر عوارض را به همراه دارد. از سوی دیگر، روش FUE (استخراج واحد فولیکولی) با خطر بالای آسیب به فولیکول های مو همراه است.

لینک مفید : چگونه از موهای خود در شب محافظت کنیم ؟

کلینیک های لیزر پوست لوبلسی دارای ده سال تجربه در زمینه کاشت مو هستند. متخصصان ما به طور مرتب در دوره های آموزشی در لهستان و خارج از کشور شرکت می کنند تا مطمئن شوند که خدماتی که ارائه می دهیم از بالاترین کیفیت برخوردار است.

S.A.F.E.R. روش کاشت مو هم در مردان و هم در زنان استفاده می شود. به افرادی که از نازک شدن مو و ریزش موی پیشرونده اذیت می شوند توصیه می شود.

روش درمان کاشت مو به چه صورت است؟

روش درمان شامل دو مرحله است:

مرحله اول شامل جمع آوری گروه های منفرد از فولیکول های مو از ناحیه اکسیپوت (به اصطلاح ناحیه دهنده) با استفاده از سر خلاء است.

در مرحله دوم، فولیکول‌های مو دقیقاً دوباره در برش‌های کوچکی که قبلاً ایجاد شده بود، کاشته می‌شوند.

در مرحله بعد، ناحیه درمان با یک لامپ LED روشن می شود تا روند بهبودی و رشد پیازهای موی جدید تسریع شود. پس از آن، ناحیه با یک پانسمان محکم می شود.

احساس درد
S.A.F.E.R. عمل کاشت مو با بی حسی موضعی انجام می شود و برای بیمار احساس راحتی می کند.

لینک مفید : هزینه ی کاشت مو به روش sut

مدت زمان پروسه درمان
مدت زمان عمل به تعداد گرافت های انجام شده و وضعیت کلی مو بستگی دارد. تقریباً در مورد پیوند ۱۰۰۰ پیوند، این عمل حدود ۸ ساعت طول می کشد. بین مرحله اول و دوم درمان حدود ۳۰ دقیقه فاصله وجود دارد که طی آن بیمار یک وعده غذایی گرم دریافت می کند.

دوره ریکاوری
مزیت بزرگ S.A.F.E.R. روش کاشت مو دوره نقاهت چند روزه است. ناحیه اهدا کننده تا یک هفته پس از عمل بهبود می یابد.

برای تسریع در روند بهبودی و رشد مو، توصیه می کنیم پس از انجام مراحل درمان، یک سری جلسات نوردرمانی LED انجام دهید که تأثیر مفیدی بر نتیجه نهایی درمان دارد. ما یک پیشنهاد ویژه در قالب ۱۰ جلسه فتوتراپی LED رایگان برای بیماران خود آماده کرده ایم.

لینک مفید : کاشت مو به روش sut برای زنان

توصیه های پس از درمان که باید توسط بیمار دنبال شود
لطفاً در روزهای اول پس از درمان، مراقب باشید که به فولیکول‌های موی کاشته شده مجدد آسیب نرسانید، مثلاً با مالش یا فشار زیاد. در نتیجه بیهوشی، ممکن است یک ادم (تورم) خفیف در پیشانی ظاهر شود. با این حال، باید تا یک هفته بدون باقی ماندن هیچ اثری فروکش کند.

ما توصیه می کنیم که محل پیوند به طور مرتب هر ۲ تا ۴ ساعت به مدت ۱ تا ۵ روز پس از درمان شسته شود. لطفا از فعالیت بدنی و تلاش خودداری کنید. همچنین توصیه می‌شود از مکان‌هایی که خطر عفونت پوست سر بیشتر است (مانند استخرها) اجتناب کنید.

شامپوی ظریف با مقادیر pH از ۵.۵ تا ۵.۸ (مانند Ducray Extra-Doux) را می توان برای شستشوی مو در مدت ۶ تا ۲۱ روز پس از درمان استفاده کرد. لطفا مطمئن شوید که جت آب خیلی قوی نباشد. همچنین می توان فعالیت بدنی با شدت کم را شروع کرد.

پس از ۲۱ روز پس از درمان، پوست سر و مو را می توان شست و شو داد و از قبل مراقبت کرد. همچنین می توان درگیر فعالیت بدنی با شدت بالا شد.

لینک مفید : کاشت مو فوق ترکیبی

پوسته های کوچکی که محل پیوند را می پوشانند در عرض یک هفته از بین می روند. در عرض دو هفته پس از درمان، ریزش ساقه‌های موی کاشته‌شده مجدد به منظور ایجاد فضا برای موهای جدید کاملاً طبیعی است.

آماده سازی قبل از روش درمان
در روز درمان، لازم است موهای خود را با استفاده از شامپو بدون نرم کننده بشویید. سایر محصولات آرایشی مانند لوسیون، ژل یا موس حالت دهنده نیز مجاز نیستند.

قبل از شروع درمان، انجام آزمایش‌های اولیه آزمایشگاهی ضروری است – شمارش کامل خون، شاخص‌های انعقاد خون (APTT و INR)، سطح گلوکز خون، سطح آلبومین، AspAT، AIAT، CRP، وجود ویروس/آنتی‌بادی: HCV، HBV، HIV، تجزیه و تحلیل کلی ادرار، و – در مورد بیماران زن – آزمایش بارداری. نتایج آزمایش باید شخصاً یا از طریق ایمیل حداکثر ۷ روز قبل از تاریخ برنامه ریزی شده درمان تحویل داده شود.

لینک مفید : ماسک مو در مقابل نرم کننده مو

هزینه روش درمانی چقدر است؟ به چه چیزی بستگی دارد؟

هزینه روش درمانی به ناحیه ای که باید درمان شود بستگی دارد. قیمت نهایی بر اساس تعداد پیوندهایی که قرار است پیوند شوند محاسبه می شود (قیمت یک پیوند ۱۲ PLN است).

پیوند چیست؟

اصطلاح رایج “گرافت” مترادف با فولیکول مو است که ساقه های مو از آن رشد می کنند. گرافت ها ممکن است به دو دسته تک و چندتایی تقسیم شوند (گرافت ها شامل ۲ تا ۳ ساقه مو هستند).

آیا امکان دریافت مشاوره آنلاین وجود دارد؟

ما مشاوره شخصی با پزشک خود را توصیه می کنیم که به بیمار پاسخ های جامع و شفاف سازی برای تمام سؤالات و معضلات او ارائه می دهد. اگر بیمار نتواند شخصاً در جلسه مشاوره شرکت کند، ما مشاوره آنلاین را ارائه می دهیم. از بیمارانی که علاقه مند به این نوع مشاوره هستند درخواست می شود از طریق ایمیل با ما تماس بگیرند.

مشاوره آنلاین به شرح زیر است:

بیمار عکس‌هایی از سر خود (از هر طرف) به klinika@skin-laser.pl ارسال می‌کند و ناحیه‌ای را که قرار است روش درمانی در آن انجام شود را مشخص می‌کند.

درخواست بیمار با متخصص کاشت مو ما مشورت می شود.
بیمار یک ایمیل پاسخ با تعداد توصیه شده پیوند، قیمت و تاریخ های احتمالی روش درمان دریافت می کند.
اطلاعات دریافت شده از طریق پست الکترونیکی فقط نشان دهنده است. تصمیم نهایی در مورد تعداد پیوندهایی که قرار است پیوند شوند، در طول مشاوره گرفته می شود که قبل از درمان انجام می شود.

لینک مفید : کاشت مو ترکیبی کلینیک

اولین اثرات چه زمانی قابل مشاهده خواهد بود؟

سرعت مشاهده اولین اثرات به ویژگی های فردی هر بیمار بستگی دارد. در برخی، آنها در اوایل ۳ ماه ظاهر می شوند. در برخی دیگر، ممکن است تا یک سال طول بکشد تا اولین اثرات قابل توجه باشد. پس از عمل کاشت، جلسات فتوتراپی LED را توصیه می کنیم که رشد پیازهای موی کاشت مجدد را افزایش داده و روند بهبودی را تسریع می کند. اثرات نهایی درمان پس از ۱۲ ماه قابل ارزیابی است.

آیا قبل از انجام درمان، کوتاه کردن مو ضروری است؟

این یک موضوع فردی است که با پزشک توافق شده است. همیشه ضروری نیست، اما ممکن است مفید باشد.

برگرفته از : safer-hair-transplantation-31

Rate this post

نوشته های مشابه

" مشاوره / رزرو "۰۹۱۲-۶۴۵-۱۹۸۴