کاشت مو طبیعی تهرانی

اگر به فکر جراحی کاشت مو هستید، یکی از دلایل کلیدی برای رزرو ممکن است تصور دردناک بودن آن باشد. طبیعی است که پاسخ به این سوال دشوار است.

با این حال، در YourHair Doc، ما از سال ها تخصص خود در این زمینه استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که درمان شما تا حد امکان بدون درد است. آیا جراحی کاشت مو ضرر دارد؟ اغلب به آستانه درد فردی بستگی دارد، اما ما اینجا هستیم تا به سوالات شما پاسخ دهیم.

آیا جراحی کاشت مو ضرر دارد؟

در طول مشاوره با دکتر سامجی در مورد آنچه که در روز درمان خود انتظار دارید توضیح داده می شود، اما قابل درک است که از روش جراحی نگران باشید. برای درک اینکه کجا ممکن است کمی ناراحتی در طول یک عمل وجود داشته باشد، باید به دو نوع اصلی جراحی کاشت مو یعنی FUT و FUE نگاه کنیم.

FUT (پیوند واحد فولیکولی) یا “STRIP” شامل برداشتن فولیکول های موی سالم در نوارهای کوچک از ناحیه اهداکننده است. سپس فولیکول های مو جدا شده و در ناحیه مورد درمان قرار داده می شوند. همانطور که یک نوار از موهای سالم گرفته می شود، این روش کمی تهاجمی تر است، بنابراین می تواند زمان بهبودی و بهبودی طولانی تری داشته باشد. همچنین ممکن است جای زخم جزئی در محل اهدا کننده وجود داشته باشد.

با FUE (استخراج واحد فولیکولی) تعداد کمی از فولیکول های مو در یک زمان برداشته می شود و سپس به ناحیه مورد نیاز پیوند داده می شود. این روش، اگرچه پر زحمت تر است، جای زخم کمی به جا می گذارد و زمان بهبودی بسیار سریع تری بین ۳ تا ۷ روز دارد.

قبل از هر دو روش، یک بی حس کننده موضعی تجویز می شود که ممکن است کمی ناراحت کننده باشد. با این حال، این تا حد زیادی هر گونه ناراحتی را در طول درمان به حداقل می رساند.

لینک مفید : قیمت کاشت مو ترکیبی

کاشت مو یک روش جراحی است و جراح دکتر منیر سامجی همیشه به شما توصیه می‌کند که ممکن است با هر مداخله جراحی مقداری ناراحتی وجود داشته باشد، خواه به عنوان بی‌حسی موضعی انجام شود یا اینکه البته ناراحتی خفیفی در طول عمل وجود داشته باشد.

بیمار در طول پروسه کاملاً بیدار است و ممکن است کمی کشش یا کشش را احساس کند، اما این دردناک نیست. زیبایی بی حسی موضعی این است که ناراحتی در واقع حداقل است و هیچ یک از خطرات بالقوه بیهوشی عمومی را به همراه ندارد.

جراحی پس از کاشت مو

در حالی که FUE و FUT نباید در طول عمل باعث ایجاد درد شوند، مناطقی از پوست سر که تحت درمان قرار گرفته‌اند احتمالاً پس از اتمام جراحی حساس می‌شوند. این به این دلیل است که بافت‌های مختلف در معرض سطوح مختلفی از تروما قرار گرفته‌اند که به ناچار باعث قرمزی و تورم در روزهای بعد از درمان می‌شود. این را می توان به راحتی با مسکن های خفیف که برای چند روز پس از درمان مصرف می شوند، مدیریت کرد.

با هر روش جراحی، سطحی از ناراحتی وجود خواهد داشت و طبیعی است که نگران یا عصبی باشید. با این حال، در مشاوره قبل از درمان شما در اینجا در YourHairDoc، ما اطمینان حاصل می کنیم که شما تمام اطلاعات لازم را برای آمادگی کامل برای درمان خود دارید.

لینک مفید : کاشت مو ترکیبی کلینیک

به طوری که راحت ترین تجربه ممکن برای شما، هم از نظر جسمی و هم از نظر احساسی تبدیل می شود. آیا جراحی کاشت مو ضرر دارد؟ می تواند انجام دهد، اما ما می خواهیم درد را به حداقل برسانیم تا بهترین تجربه ممکن را به شما ارائه دهیم.

اگر از مواجهه با ریزش مو ناراضی هستید، هم اکنون با ما تماس بگیرید تا برای مشاوره با دکتر سامجی، در مورد گزینه های خود صحبت کنید. ما امیدواریم که از تو خبری بشنویم.

کاربرد کاشت مو، پیوند فولیکول‌های موی غیر حساس به هورمون در پشت سر به ناحیه بدون مو با استفاده از روش‌های خاص است. امروزه کاشت مو به روش fue micromotor انجام می شود.

در نتیجه عمل کاشت مو توسط این اپلیکیشن، فولیکول‌های موی کاشته‌شده دوباره ریزش نمی‌کنند زیرا مستقل از هورمون‌ها هستند. قبل از شروع عمل کاشت مو، نواحی کاشت مو انجام می‌شود و فولیکول‌های مو از آن‌ها خارج می‌شوند، علامت‌گذاری می‌شوند، بیهوش می‌شوند و سپس گرافت‌ها خارج می‌شوند. گرافت های دریافت شده به ناحیه بدون مو پیوند زده می شوند.

در حین انجام این روش، مناسب بودن با خطوط موی طبیعی موجود در منطقه ای که مو در آن کاشته می شود، انتخاب مناسب جهت آنها و انتخاب فولیکول های مو از بین گرافت های منفرد از نظر عدم تشکیل ظاهر مصنوعی بسیار مهم است.

لینک مفید : کاشت مو کلینیک تهرانی

بیمار می‌تواند پس از تکمیل کاشت مو برگردد و به زندگی روزمره خود ادامه دهد. موهای کاشته شده که در عرض ۳ ماه پس از کاشت مو شروع به رشد کردند، دوباره با سرعت رشد در محل اولیه خود شروع به رشد می کنند. نتیجه کامل ۱ سال پس از عمل کاشت مو به دست می آید. نتیجه ایده آل کاشت مو نتایج طبیعی است که روش کاشت مو مشخص نیست.

کاشت مو با تکنیک استخراج واحد فولیکولی (FUE).

fue saç ekimi fiyatları این روش کاشت مو است که در آن گرافت‌ها توسط ابزار مخصوص یک به یک بدون برجای گذاشتن جای زخم برداشته می‌شوند و هیچ برشی در پوست سر ایجاد می‌کنند. امروزه این تکنیک توسط میکروموتورها انجام می شود و این باعث کوتاه شدن زمان می شود. جدا از مو؛ در این روش می توان از موهای پشت گردن، سینه و پشت نیز استفاده کرد. موهای منتقل شده بر اساس منطقه ای که در آن منتقل شده رشد می کنند.

ابتدا طراحی خط موی شخصی با این روش انجام می شود. مهم ترین مرحله این روش، کانال های مخصوصی است که در محل نشاء باز می شود، زیرا این کانال ها باید بسیار کوچک و در زاویه اصلی باشند.

موهای ناحیه ای که اهداکننده از آن خارج می شود کوتاه شده، بی حسی موضعی در ناحیه اعمال می شود و گرافت ها توسط ابزار جراحی مخصوص به قطر ۱ میلی متر برداشته می شوند.

لینک مفید : هزینه کاشت مو به روش sut چقدر است ؟

این گرافت ها مانند روش FUT در کانال های باز شده در نواحی بدون مو یا با موهای کم قرار می گیرند. برای اینکه موهای کاشته شده متراکم باشد، باید کانال ها را به صورت متراکم باز کرد و کاشت متراکم انجام داد. با این روش که نیاز به تیم دارد و ماندگاری نسبتاً طولانی‌تری دارد، می‌توان ۳۰۰۰-۴۰۰۰ پیوند به دست آورد.

تکنیک FUE تا حد زیادی جای تکنیک FUT را گرفته است.

مزایای تکنیک FUE
بخیه نشدن، نداشتن خطر عمل جراحی، باقی ماندن جای زخم بر روی پشت، داشتن دلمه در نواحی که گرافت ها از آنها برداشته می شود به مدت چند روز و به سرعت بهبود می یابند، و عدم ایجاد حس از بین رفتن موهای ناحیه بعد از آن برداشته می شود. روش.

اگر فرد ناحیه اهداکننده کافی در پوست سر نداشته باشد، فولیکول های مو را می توان از سایر مناطق مناسب بدن خارج کرد. همچنین فرصتی برای فرم دادن به ابرو، ریش و سبیل وجود دارد.

و معایب تکنیک FUE
دوام روش FUE بیشتر از روش FUT است. با توجه به اینکه تکنیک سخت تر و وقت گیرتر است، هزینه آن نیز بیشتر است.

برگرفته از : fue-hair-transplantation

Rate this post

نوشته های مشابه

" مشاوره / رزرو "۰۹۱۲-۶۴۵-۱۹۸۴