کاشت مو فوق ترکیبی

کلینیک تهرانی


🟢 لطفا میزان اهمیت کاشت مو فوق ترکیبی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با کاشت مو فوق ترکیبی را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

کاشت مو فوق ترکیبی | کاشت مو :

کاشت مو فوق ترکیبی


کاشت مو فوق ترکیبی : جراحی کاشت مو که با نام جراحی ترمیم مو نیز شناخته می‌شود، یک روش جراحی است که از طریق آن می‌توان موها را در قسمت‌های طاس پوست سر ترمیم کرد.

پزشکان موها را از اهداکننده به قسمت های پوست سر گیرنده منتقل می کنند. برخی از نواحی پوست سر مستعد ریزش مو نیستند، به عنوان مثال، قسمت پشت سر. از این رو فولیکول های مو از این نواحی انتخاب می شوند. دو نوع اصلی جراحی کاشت مو در زیر (به طور خلاصه) توضیح داده شده است.

FUT یا پیوند واحد فولیکولی – روش جراحی شامل برداشتن ناحیه ای از فولیکول های پوست سر و سپس تشریح آنها در پیوندهای جداگانه است. گروه‌های موی طبیعی ممکن است شامل ۱ تا ۴ رشته مو باشند و به این واحدهای پیوندی، واحدهای فولیکولی نیز گفته می‌شود.

کاشت مو فوق ترکیبی : FUE یا استخراج واحد فولیکولی – در این نوع جراحی، واحدهای موی فردی برداشت و پیوند می‌شوند. با این حال، سایر روش های فرآیند جراحی مانند FUT باقی می مانند.

چه زمانی کاشت مو لازم است؟

ریزش مو مشکل رایجی است که مردان شاهد آن هستند. ممکن است به دلیل عوامل محیطی، ژنتیکی یا عوامل دیگر رخ دهد. مردانی که در محیط های پر استرس کار می کنند بیشتر تحت تاثیر ریزش مو قرار می گیرند. بنابراین، جراحی های کاشت مو در حال حاضر در هند رایج است. از آنجایی که ریزش مو ممکن است بر زندگی حرفه ای و شخصی تأثیر منفی بگذارد، ممکن است نیاز به درمان از جمله جراحی کاشت مو داشته باشید.

کاشت مو فوق ترکیبی : به غیر از بزرگسالان، جوانان نیز با مشکل ریزش مو مواجه هستند. تکه های موی پراکنده در اطراف پوست سر یا انواع دیگر ریزش مو ممکن است به ظاهری کهنه منجر شود. شما به راحتی می توانید یک بیمارستان معروف درمان ریزش مو در هند را برای غلبه بر این مشکل انتخاب کنید و هزینه درمان نیز کاملاً اسمی است.

لینک مفید : هزینه کاشت مو به روش super fue

FUE یا استخراج واحد فولیکولی یک درمان محبوب و پیشرفته ریزش مو و طاسی تک جنسیتی است که در هند ارائه می شود. روند جراحی سریع و موثر است و هیچ دردسری ندارد. افرادی از سایر نقاط جهان نیز می توانند تحت درمان ریزش مو در هند قرار گیرند و هزینه آن در مقایسه با قیمت های خارج از کشور بسیار کمتر است.

کاشت مو فوق ترکیبی : در این تکنیک پیشرفته، فولیکول‌های مو با دقت بالا و ضربه‌های تیز استخراج می‌شوند. سپس بلافاصله دوباره به نواحی طاس پوست سر پیوند زده می شوند. برداشت نواری ممکن است کمی دردناک‌تر باشد، اما FUE ممکن است زخم‌های خطی را روی نواحی پوست سر بگذارد که بسیار کوچک هستند.

مشکلات پزشکی جراحی کاشت مو

قبل از شروع جراحی، بیمار باید جنبه های خاصی را با پزشک در میان بگذارد.

• وضعیت فیزیکی – پزشک وضعیت فیزیکی بیمار را بررسی می کند تا تصمیم بگیرد که آیا می تواند تحت عمل جراحی قرار گیرد یا خیر.

لینک مفید : کاشت مو برای زنان

• سابقه پزشکی قبلی – پزشکان همچنین می خواهند در مورد سابقه پزشکی قبلی بیمار بدانند تا عمل جراحی موفقیت آمیز باشد. به عنوان مثال، به پزشکان کمک می کند تا نوع بیهوشی را که باید در طول عمل استفاده کنند، انتخاب کنند. پزشک همچنین بررسی می‌کند که آیا شما دارویی مصرف می‌کنید و به کدام داروها ممکن است حساسیت داشته باشید و غیره.

• کاشت مو فوق ترکیبی : قوی> ارزیابی مو و پوست سر – این ارزیابی الگوی رشد مو، سابقه خانوادگی ریزش مو، طاسی، وسعت بدون مو و اینکه آیا بیمار قبلاً تحت هر گونه پیوند مو قرار گرفته است یا خیر را نشان می دهد.

ارزیابی خطرات و عوارض.

• دستورالعمل برای آمادگی برای جراحی.

تکنیک های برتر در هند برای کاشت مو کدامند؟

پزشکان هندی و متخصصان کاشت مو دو نوع جراحی متفاوت را برای کاشت مو دنبال می کنند. از جمله این روش‌ها می‌توان به میکرو گرافت و تکنیک گراف استیلت اشاره کرد. تکنیک استیلت گراف معمولاً در مواردی استفاده می شود که سطح سر بزرگتر طاس است.

کاشت مو فوق ترکیبی : در این سناریو، گرافت هایی که ممکن است حاوی پنج یا بیشتر مو (حداکثر ۱۰ تار) باشند، ممکن است در یک زمان پیوند شوند. این تکنیک در مواردی مفید است که پوشش کمتری از پوست سر طاس فقط باید پوشانده شود. در مورد گرافت میکرو، پیوند فقط از ۱ یا ۲ فولیکول مو تشکیل می شود.

لینک مفید : کاشت مو بدون جراحی

دو روش اصلی کاشت مو که در هند رایج است در زیر آورده شده است:

FUE یا استخراج واحد فولیکولی – هزاران برش پانچ ایمن و کوچک برای برش فولیکول های مو از ناحیه پشت سر انجام می شود. زیرا معمولاً قسمت پشت سر دچار ریزش مو نمی شود.

کاشت مو فوق ترکیبی : سپس جراح کاشت مو با استفاده از یک سوزن مخصوص جراحی، سوراخ‌های کوچکی در پوست سر که موها باید کاشته شوند ایجاد می‌کند. سپس فولیکول های استخراج شده در محل جدید خود قرار می گیرند.

پس از فرآیند پیوند، نواحی سر با باند پوشانده می شود و فولیکول ها و پوست سر در مدتی به سرعت بهبود می یابند. هزینه این روش کاشت مو در مقایسه با روش‌های دیگر، حتی در زمان‌های متعدد، بسیار کمتر است.

لینک مفید : کاشت موی ترکیبی

FUT یا پیوند واحد فولیکولی – در طی این روش، جراح ناحیه‌ای را در قسمت پشت سر شناسایی می‌کند. این قسمت حاوی موهایی با میزان رشد مطلوب است. سپس جراح گرافت های طولانی پوست را با استفاده از چاقوی جراحی برمی دارد. سپس این موها به صورت جداگانه روی نواحی طاس مو کاشته می شوند. هزینه روش FUT بیشتر از روش FUE است.

انواع کاشت مو در هند ارائه می شود؟

کاشت مو در هند تا مدت ها قبل یک روش رایج نبود. با این حال، روش ها به طور چشمگیری در دهه گذشته تغییر کرده اند. کلینیک هایی که آنها را ارائه می دهند اکنون در سراسر شهرها و کلان شهرها هستند.

تقاضا برای این کلینیک‌ها و درمان‌های کاشت مو در حال افزایش است زیرا مردان بیشتری تحت تأثیر عواملی مانند استرس، اضطراب، سبک زندگی بی‌تحرک، آلودگی، رژیم غذایی فاقد مواد مغذی و موارد دیگر تحت تأثیر ریزش مو قرار می‌گیرند. هزینه ممکن است تا ۳۰۰۰۰ روپیه روپیه باشد که حتی برای اقشار کم درآمد جامعه نیز خبری خوشایند است.

کاشت مو فوق ترکیبی : استخراج واحد فولیکولی یا FUE یک درمان فوق مدرن و پیشرفته برای ریزش مو است که در بیمارستان های پیشرو در هند ارائه می شود. برای این کار از روش FUT یا Follicular Unit و روش برداشت نواری نیز استفاده می شود. از آنجایی که هم جراحان و هم بیماران FUE را ترجیح می دهند، این یک درمان گسترده است و هزینه آن نیز بسیار کمتر است. FUE یک روش آهسته و کمتر دردناک است.

لینک مفید : کاشت مو بعد از سه ماه

یکی دیگر از اقدامات درمانی برای کاشت مو، DHI است. هزینه این روش ۲ میلیون روپیه است که ممکن است تا ۵ میلیون روپیه نیز افزایش یابد. در حالی که ممکن است برخی درمان‌های کم‌هزینه دیگر ارائه شود، جراحان معتبر و معتبر به مردم توصیه می‌کنند که به چنین درمانی اعتماد نکنند.

برترین کلینیک ها / مقاصد کاشت مو در هند

کاشت مو فوق ترکیبی : هندی ها در جستجوی ارائه دهنده خدمات و درمان کاشت مو معتبر و پیشرو در هند به تمام نقاط کشور سفر می کنند. موقعیت کلینیک برای راحتی بیمار ضروری است و همچنین ممکن است با استفاده از بهترین درمان در نزدیکی منزل خود در هزینه های غیر ضروری صرفه جویی کند.

میزان موفقیت کاشت مو در هند

یک عمل جراحی زیبایی برای کسانی که تحت آن قرار می گیرند اهمیت زیادی دارد. این روش برای درمان ریزش مو زمانی که تحت نظارت درمانگران و جراحان برجسته ریزش مو انجام شود، ۹۸ درصد موفقیت دارد. در زیر چند راه وجود دارد که از طریق آنها می توانید میزان موفقیت جراحی کاشت مو خود را افزایش دهید:

کاشت مو فوق ترکیبی : پس از انجام برخی تحقیقات و پرس و جو، ارائه دهنده خدمات کاشت مو را انتخاب کنید. یک عامل واحد می تواند شانس موفقیت را چندین برابر افزایش دهد. جراحان متخصص در بیمارستان های معروف خدمات ارائه می دهند. آنها جزئیات را ارائه خواهند داد.

برگرفته از : what-is-hair-transplant-surgery

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

نوشته های مشابه

" مشاوره / رزرو "۰۹۱۲-۶۴۵-۱۹۸۴