هزینه کاشت مو به روش sut چقدر است ؟

هزینه کاشت مو به روش sut چقدر است : در روش SUT نیازی به تیغه جراحی و بیهوشی نبوده و اثری از اسکار و بریدگی نیست و عارضه ای نیز وجود نخواهد داشت.

می‌توانیم از دستگاه‌های تمام اتوماتیک زیر نظر متخصصان مجرب استفاده کنیم و ۱۴۰۰۰۰۰۰ تار موی واقعی را که ۳ برابر روش‌های قدیمی است، حذف و کاشت کنیم.

همانطور که در عکس‌های بخش گالری مشاهده می‌کنید، با این تکنیک جدید، یک ناپایداری بسیار طبیعی و تراکم بالا را مشاهده خواهید کرد، به حدی که هیچ‌کس نمی‌تواند کاشت موی زنده و طبیعی را تشخیص دهد.

هزینه کاشت مو به روش sut چقدر است : بر خلاف روش های سنتی (FIT) و (FUT) نیازی به جلسات مکرر نیست، زمان زیادی برای برداشتن مو و کاشت و خستگی بیمار نداریم. از دیگر مزایای این روش عدم جراحی، خونریزی و درد، عدم وجود اسکار چه در ناحیه برداشته و چه در ناحیه موهای کاشته شده است.

لینک مفید : کاشت مو با سلولهای بنیادی در تهران

در این روش می‌توان به تراکم سه برابری نسبت به روش‌های سنتی (FIT) و (FUT) دست پیدا کرد که در آن ۱۴۰۰۰ تار مو را در یک جلسه کاشت می‌کنیم، همچنین لازم به ذکر است که این تکنیک به‌روزترین است.

روش روز آمریکا و اروپا از مزایای این تکنیک می توان به طبیعی بودن پوشش رشد، مهندسی آن توسط تیم مجرب کاشت مو، تراکم بالای مو در این روش، انجام آن در یک جلسه و مشاهده موهای کاشته شده پس از کاشت موی طبیعی به طول یک سانتی متر روش کاشت مو SUT همچنین نرخ ریزش صفر را برای فولیکول ها فراهم می کند.

هزینه کاشت مو به روش sut چقدر است : از آنجایی که در طی یک فرآیند حذف و انجماد موی فولیکول ها، تمامی حذف ها سالم می مانند و توسط متخصص بسیار ظریف و دقیق در محل مورد نیاز پیوند می شوند، پس از کاشت مو توسط دستگاه های لیزر این مرکز، تحریک مو و رشد سریع، ما انجام می دهیم.

لینک مفید : قیمت کاشت مو ترکیبی

بهبود و جوانسازی تارهای مو را مشاهده کنید. تکنیک (SUT) موفق ترین روش کاشت مو می باشد و میزان تراکم مورد نیاز توسط مشاورین مرکز تشریح شده و توسط نرم افزار خاصی به بیمار نشان داده می شود.

هزینه کاشت مو به روش sut چقدر است : شما عزیزان می توانید عکس های قبل و بعد از بیماران این مرکز را در قسمت گالری (SUT) مشاهده کنید. این روش را با سایر روش های مرسوم مقایسه کنید و تکامل را در کاشت موهای زنده و قابل رشد کاملا احساس کنید.

چند پایه مو را می توان در یک جلسه کاشت؟

هر چه تراکم موهای پشت سر فرد بیشتر باشد، تعداد واحدهای فولیکول های مو بیشتر است. موهایی که از پشت سر برداشته می شود ممکن است تک یا چندتایی باشد.

هزینه کاشت مو به روش sut چقدر است : به عنوان مثال: اگر ۱۰۰۰ تار مو از فردی برداشته شود، می توان به همین تعداد تار مو را کاشت. اما اگر مو چهار برابر باشد به ۴۰۰۰ تار مو ارتقا می یابد. این بستگی به نوع مو دارد. به طور کلی با روش های متداول FIT و FUT در ۳ روز متوالی بیش از ۶ تا ۷ هزار تار مو قابل کاشت نیست. این یکی دیگر از مشکلات روش های سنتی است.

لینک مفید : هزینه کاشت مو به روش super fue

همچنین در این روش های رایج، جلسات مکرر پیوند و خستگی بیمار و در نهایت تراکم کم موهای کاشته شده مشاهده می شود. اما با تکنیک SUT فردی که کاشت مو به او انجام می شود، تجربه ای کاملا بدون درد و خستگی و تراکم بالا را تجربه می کند.

چه نوع دستگاه کاشت مو برای افراد مناسب است؟

در حال حاضر ۹۹ درصد از گروه های کاشت مو به دلیل نداشتن تجربه کافی و نداشتن گواهینامه های لازم و نبود تخصص در این زمینه و نبود دستگاه های پیشرفته و به روز نمی توانند تکنیک های جدید را با سخت افزار تجربه کنند.

هزینه کاشت مو به روش sut چقدر است : بلکه فقط از هولدرهای دستی (تکنیک جداسازی فولیکولی) استفاده می کنند. اسکار باقی مانده در پشت سر با روش FUT که در نهایت باعث ایجاد سوراخ های کاشته شده و تراکم کم موهای کاشته شده می شود. متاسفانه این عمل معمولا توسط تکنسین های تجربی انجام می شود و پزشکان فقط کاشت مو را مشاهده می کنند.

لینک مفید : کاشت مو فوق ترکیبی

اما در روش SUT شاهد انجام این تکنیک توسط متخصصین پوست هستیم. در فاز اول مهندسی، خط رویش مو است و سپس برداشتن و پیوند توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیک انجام می‌شود که کیفیت بالای خط رشد و تراکم بالای بیش از ۱۴۰۰۰ تار مو را در یک جلسه به بیمار می‌دهد. در نهایت بیمار و بستگان رضایت کامل دارند. متاسفانه تبلیغات زیادی در مورد کاشت مو انجام می شود.

بسیاری از این مراکز تجربه لازم در این زمینه را ندارند و فاقد متخصصین مجرب، دستگاه های لازم، استریلیزاسیون و مجوزهای قانونی هستند. عزیزان شما باید مراقب این موضوع باشند زیرا جبران برداشتن غیرحرفه ای از بانک مو بسیار دشوار است.

بعد از کاشت مو چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

بعد از کاشت مو فقط در دو تا سه هفته اول از ورزش های سنگین پرهیز کنید و فقط در دو هفته اول شستن ناحیه کاشته شده باید بسیار آرام باشد، پس از این مدت موها کاملا نیاز به مراقبت خاصی ندارند و موها رشد می کنند.

هزینه کاشت مو به روش sut چقدر است : حتی پس از رشد نیز می توان آنها را به طور کامل اصلاح و برش داد.

برای متقاضیان کاشت موی طبیعی چه پیشنهادی دارید؟

متقاضیان کاشت مو برای جلوگیری از هرگونه عارضه باید زیر نظر متخصص مربوطه این کار را انجام دهند و به مراکزی که سابقه کاشت موفقیت آمیز داشته اند مراجعه کنند.

لینک مفید : حقیقت در مورد روغن های ضد شوره مو

هزینه کاشت مو به روش sut چقدر است : این مرکز مفتخر است با تکنولوژی جدید و به روزی که فرد را به مرکز آورده است پاسخگوی تمامی خواسته ها و رضایت کلیه مراجعین قبلی باشد. ما می خواهیم اعتماد و زیبایی بیشتری را به همشهریان شما ارائه دهیم.

برگرفته از : SUT-hair-transplantation

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

نوشته های مشابه

" مشاوره / رزرو "۰۹۱۲-۶۴۵-۱۹۸۴