کاشت مو با ۱۱ سال تجربه موفق

کاشت مو | دکتر شامپاین یک جراح متخصص ترمیم مو است که فصل‌های کتاب بررسی شده در مورد کاهش خط مو و کاشت مو را منتشر کرده است و به طور مداوم در مورد آخرین فناوری‌ها در این زمینه به‌روز می‌ماند.

بر خلاف بسیاری از جراحان دیگر که فقط کاشت مو را برای ریزش مو پیشنهاد می کنند، دکتر شامپاین یک برنامه درمانی کامل شامل PRP، فناوری لیزر و داروهای خوراکی را برای شما فراهم می کند تا به شما امکان دستیابی به نتایج مطلوب را بدهد.

همچنین، شواهد حکایتی اخیر نشان داده است که با تزریق بوتاکس به عضلات نازک اطراف پوست سر، رشد و ضخامت مو بهبود می یابد. در تئوری، با شل کردن این عضلات، جریان خون در سرتاسر پوست سر بهبود می‌یابد که محیطی با افزایش سطح اکسیژن و مواد مغذی اطراف فولیکول‌های مو یا ریشه مو ایجاد می‌کند.

لینک مفید : هزینه کاشت موی ترکیبی

دکتر شامپاین در طول مشاوره با شما ملاقات خواهد کرد و به تصمیم گیری در مورد بهترین ترکیبات درمانی برای دستیابی به نتایج مطلوب کمک می کند.

چه مرد باشید و چه زن، ریزش مو می تواند منبع نگرانی و اضطراب زیادی در موقعیت های اجتماعی باشد. در طول مشاوره شما، دکتر شامپاین به اهداف شما گوش می دهد و مراقبت زیادی برای برنامه ریزی و طراحی منطقه ای که موهای شما در آن منتقل می شود را با شما انجام می دهد.

تنوع زیادی از الگوهای طاسی، بافت مو، تراکم، رنگ و شلی پوست سر وجود دارد که همگی عواملی هستند که شامل تغییرات خاصی در یک برنامه فردی برای به دست آوردن نتیجه مطلوب هستند.

دکتر شامپاین از طریق تکنیک‌هایی به نام انتقال واحد فولیکولی (FUT) و/یا استخراج واحد فولیکولی (FUE) که فولیکول‌های موی فردی را از ناحیه‌ای با تراکم بیشتر در پشت سر به مناطقی که در طول زمان نازک شده‌اند حرکت می‌دهد.

لینک مفید : نظرات کسانی که کاشت مو انجام دادن

ظاهری به دست آورید که ضخامت موهای شما را بهبود بخشد و در عین حال کاملا طبیعی به نظر برسد. اگر به دنبال اصلاح موهای نازک، لکه دار و یا عدم وجود موهای صورت هستید، دکتر شامپاین کاشت مو را در ناحیه ابرو، سبیل و ریش نیز انجام می دهد.

چه کسی کاندیدای مناسب برای کاشت مو است؟

  • ریزش موی تدریجی و ارثی
  • ریزش موی تروماتیک
  • ریزش مو به دلیل بیماری نیست

اهداف و انتظارات واقع بینانه

در طول مشاوره اولیه خود چه انتظاری دارید:

دکتر شامپاین سابقه پزشکی شما را بررسی می کند و یک معاینه فیزیکی انجام می دهد. برای پاسخ به سؤالات در مورد شرایط پزشکی فعلی و گذشته آماده باشید.

در مورد داروهایی که در حال حاضر مصرف می‌کنید یا اخیراً مصرف کرده‌اید، و همچنین هر گونه جراحی که انجام داده‌اید، صحبت کنید. بسیار مهم است که به ما بگویید آیا به هر دارویی حساسیت دارید یا خیر.

لینک مفید : کاشت مو بدون تراشیدن سر

برای تعیین گزینه های درمانی و نامزدی شما برای کاشت مو، دکتر شامپاین مناطقی از پوست سر شما را بررسی و اندازه گیری می کند تا کیفیت، تراکم و بافت موهای شما و همچنین تعداد گرافت هایی که برای نتایج مطلوب مورد نیاز است را تعیین کند.

علاوه بر این، برای پرونده پزشکی خود عکس می گیرید. در طول مشاوره، دکتر شامپاین با شما در مورد دلایل تمایل شما به کاشت مو و انتظارات شما از نظر ظاهری بعد از عمل صحبت خواهد کرد. علاوه بر این، دکتر شامپاین سابقه ریزش مو و همچنین الگوهای ریزش مو در خانواده شما را بررسی می کند. همچنین می توانید عکس های تایید شده قبل و بعد از بیماران دکتر شامپاین را مشاهده کنید.

آمادگی برای کاشت مو:

بسته به سن و سلامت عمومی شما، ممکن است آزمایش های خاصی قبل از عمل ضروری باشد. ما در مورد این موارد با شما صحبت خواهیم کرد و مطمئن خواهیم شد که قبل از انجام عمل جراحی انجام شده است.

اگر سیگاری هستید، دکتر شامپاین به شما توصیه می کند که هم قبل از جراحی و هم در طول دوره نقاهت سیگار را ترک کنید، زیرا سیگار جریان خون را در پوست کاهش می دهد و می تواند روند بهبودی را کند کند.

علاوه بر این، سیگار خطر آسیب بافتی را افزایش می دهد. با ترک سیگار، توانایی خود را برای بهبودی و بهینه سازی نتایج بعد از عمل بهبود می بخشید. اگر برای ترک سیگار به کمک نیاز دارید، خوشحال می شویم به شما کمک کنیم.

لینک مفید : کاشت مو ترکیبی کلینیک

باید از مصرف برخی داروها هم قبل و هم بعد از جراحی مانند آسپرین، داروهای ضد التهابی و مکمل های گیاهی که می توانند خونریزی را افزایش دهند، اجتناب شود. ما لیستی از تمام داروهایی که باید از مصرف آنها اجتناب کنید در اختیار شما قرار می دهیم.

برای روز جراحی نیز باید برنامه‌ریزی کنید که کسی شما را به مطب ما بیاورد و از آن برگردد و حداقل شب اول بعد از آن با شما بماند. اگر مراقبی در دسترس نباشد، یا اگر ترجیح می‌دهید در خلوت بهبودی خود را حفظ کنید، کارکنان دفتر ما خوشحال می‌شوند که مراقبت‌های بعد از عمل را برای شما با مرکز مراقبت پس از عمل در سطح جهانی ما برنامه‌ریزی کنند.

س: آیا دکتر شامپاین پیوند واحد فولیکولی (FUT) را انجام می دهد؟
پاسخ: بله، در واقع دکتر شامپاین فصل های کتابی در این زمینه منتشر کرده است و در هر دو روش کاشت مو FUT (انتقال واحد فولیکولی با نام “استریپ”) و FUE (استخراج واحد فولیکولی) متخصص است. در طول مشاوره شما، او به تصمیم گیری در مورد بهترین درمان برای رسیدن به اهداف شما کمک خواهد کرد.

س: آیا دکتر شامپاین استخراج واحد فولیکولی (FUE) را انجام می دهد؟
پاسخ: بله، در واقع دکتر شامپاین فصل های کتابی در این زمینه منتشر کرده است و در هر دو روش کاشت مو FUT (انتقال واحد فولیکولی با نام “استریپ”) و FUE (استخراج واحد فولیکولی) متخصص است. در طول مشاوره شما، او به تصمیم گیری در مورد بهترین درمان برای رسیدن به اهداف شما کمک خواهد کرد.

لینک مفید : روش کاشت موی ترکیبی

س: آیا با روش، واحد فولیکولی یا فولیکول شارژ می کنید؟
پاسخ: دکتر شامپاین درمان شما را سفارشی می کند و روش کاشت موی شما به ازای واحد پیوند با نام مستعار فولیکولی نقل قول می شود.

س: زمان توقف کاشت مو چقدر است؟
پاسخ: زمان استراحت معمولاً بسیار کم است (به طور متوسط ​​۱-۲ روز) بدون هیچ گونه کبودی یا تورم. به عنوان مثال، بیماران خارج از شهر معمولاً روز بعد به خانه پرواز می کنند.

س: چه زمانی نتایج / رشد موهایم را ببینم؟
پاسخ: با کاشت مو به تنهایی، بیماران معمولاً ۳ تا ۴ ماه پس از انجام عمل خود رشد مو را مشاهده می کنند، اما دکتر شامپاین برنامه های درمانی را با جدیدترین تکنیک ها مانند PRP (پلاسمای غنی از پلاکت)، فناوری لیزر و داروهای خوراکی سفارشی می کند تا به طور قابل توجهی بهبود یابد. روند رشد خود را تسریع کنید

س: پلاسمای غنی از پلاکت چیست؟
پاسخ: پلاسمای غنی از پلاکت یا PRP، شکل غلیظی از پلاکت ها در سرم است که از خون بیمار گرفته می شود. این سرم غلیظ غنی از پلاکت شامل اشکال متعددی از فاکتورهای رشد و سایر ذرات بیولوژیکی است که فرآیند بهبود بافت را تحریک می کند. پی آر پی چندین دهه است که برای کمک به ترمیم و رشد بافت استفاده می شود و این اساس استفاده از آن در ترمیم مو است.

لینک مفید : هزینه کاشت مو به روش sut چقدر است ؟

PRP هنگامی که مستقیماً به پوست سر تزریق می شود می تواند به بهبود رشد فولیکول های مو و همچنین روند بهبود پس از یک روش ترمیم مو کمک کند. جراح متخصص ترمیم مو، دکتر جیسون شامپاین، PRP را با کاشت مو، فناوری لیزر و داروهای خوراکی ترکیب می کند تا بهترین گزینه ها را برای نتایج بهینه رشد مو در اختیار بیماران قرار دهد.

س: از چه نوع بیهوشی استفاده خواهید کرد؟
پاسخ: کاشت مو یک روش در مطب است و دکتر شامپاین می تواند شما را با استفاده از داروها بسیار راحت نگه دارد. (بیشتر بیماران در طول این روش می خوابند!)

س: چه زمانی می توانم کلاه بپوشم؟
پاسخ: بیماران می توانند در روز جراحی از کلاه گشاد استفاده کنند.

س: چه زمانی فولیکول ها امن هستند (نمی توانند بیرون بیایند)؟
پاسخ: پس از کاشت، فولیکول‌های مو طی ۴ تا ۵ روز پس از انجام عمل شما کاملاً محکم می‌شوند.

برگرفته از : hair-transplant

Rate this post

نوشته های مشابه

" مشاوره / رزرو "۰۹۱۲-۶۴۵-۱۹۸۴