کاشت مو

کاشت مو : آیا به دنبال بهبود نواحی نازک یا طاسی پوست سر خود هستید؟ اگر چنین است، کاشت مو ممکن است برای شما مناسب باشد.

کاشت مو روشی است که در آن فولیکول‌های موی سالم از یک ناحیه از پوست سر برداشته شده و برای پر کردن مناطقی که از ریزش مو رنج می‌برند، پیوند می‌شوند. از آنجایی که موهای پیوند شده سالم هستند، مقاومت ژنتیکی خود را در برابر اثرات دی هیدروتستوسترون، شکل فعال تستوسترون در بافت‌های بدن حفظ می‌کنند. این بدان معناست که پس از کاشت موها، به رشد خود ادامه می دهند و دیگر تحت تاثیر ریزش مو قرار نخواهند گرفت.

عمل کاشت مو ثابت شده است که موثر است و نتایج بسیار موفقیت آمیزی دارد. به طور متوسط، میزان موفقیت واحدهای فولیکولی پیوند شده یا پیوندها بسیار بالا و حدود ۹۹٪ است. با این حال، برای به دست آوردن این نتایج مثبت، ابتدا باید جوانب مثبت و منفی کاشت مو را درک کنید. به عنوان مثال، درمان یک روش جراحی است که به یک دوره بهبودی نیاز دارد.

برای آشنایی بیشتر با جراحی کاشت مو، ابتدا بخوانید تا با مزایا و معایب مختلف این روش آشنا شوید و دوم، بدانید که آیا کاندیدای پیوند هستید یا خیر.

جراحی کاشت مو یک روش جراحی بسیار پیچیده است که رشد موهای سالم را در نواحی طاس یا نازک تضمین می کند. در آریزونا پوست، ما از انقلابی ترین نوع کاشت مو به نام پیوند واحد فولیکولی یا FUT استفاده می کنیم.

این نوع عمل با کاشت موهای طبیعی شما در گروه های یک تا چهار فولیکولی انجام می شود که به آنها واحدهای فولیکولی می گویند. برداشت مو در واحدهای فولیکولی فرآیند پیوند را آسان می کند، ظاهر نتایج نهایی شما را بهبود می بخشد و احتمال پیوند موفق را افزایش می دهد.

با استفاده از آخرین پیشرفت های تکنولوژی، می توانید موهایی داشته باشید که مادام العمر ماندگار شوند. هنگامی که جلسات شما کامل شد، دیگر هرگز موهای کاشته شده خود را از دست نخواهید داد.

لینک مفید : چگونه از موهای خود در شب محافظت کنیم ؟

یکی از معایب احتمالی جراحی کاشت مو این واقعیت است که این یک روش جراحی است که باعث ترس برخی از بیماران ما می شود. با این حال، در آریزونا پوست، ما می دانیم و درک می کنیم که چرا ممکن است شما احساس ناراحتی کنید. با در نظر گرفتن این موضوع، ما هر کاری از دستمان بر می‌آید انجام می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که قبل، حین و بعد از جراحی، آرام، راحت و به خوبی از او مراقبت می‌شود.

به عنوان مثال، در روز عمل شما، یک آرام بخش بسیار سبک برای کمک به آرام کردن اعصاب شما ارائه می دهیم. ما همچنین راه‌های متعددی داریم که به شما کمک می‌کند ذهن خود را از خود جراحی دور نگه دارید.

از گوش دادن به موسیقی گرفته تا تماشای فیلم، کارهای زیادی وجود دارد که می‌توانیم انجام دهیم تا شما را مشغول نگه داریم. علاوه بر این، کارکنان ما همیشه آماده کمک هستند. ما چندین دهه است که این روش را انجام داده‌ایم و همیشه شاد، بشاش و پرحرف هستیم، که متوجه خواهید شد به گذر زمان بسیار سریع کمک می‌کند.

لینک مفید : نظرات کسانی که کاشت مو انجام دادن

نتایج جراحی کاشت مو همیشه با هدف ظاهری طبیعی و ظریف است. پزشکان ما در آریزونا پوست به این قول متعهد هستند.

نتایج طبیعی و ظریف کاشت مو از طریق تکنیک های بسیار پیشرفته و سال ها تجربه به دست می آید. جراحان ما موثرترین زاویه، محل و توزیع موهای کاشته شده را تعیین می کنند. هنگامی که این به درستی اجرا شود، نتایج معجزه آسا هستند.

موهای کاشته شده به طور یکپارچه با سایر موهای سالم شما ترکیب می شوند و ظاهری کاملا طبیعی ایجاد می کنند. هیچ کس جز شما از کاشت موی شما خبر نخواهد داشت.

جراحی کاشت مو یک روش جدی است و باید به همین شکل درمان شود. وقتی زمان بهبودی خود را جدی نگیرید، خطر عفونت، خونریزی، جای زخم و بی حسی را افزایش می دهید. با این حال، با پیروی از نکات توصیه شده ما در طول دوران نقاهت، باید بتوانید از این عوارض بالقوه جلوگیری کنید و از ۱۰ روز تا سه هفته به فعالیت های روزمره بازگردید.

لینک مفید : کاشت مو بدون تراشیدن سر

برای بهبودی آرام، توصیه می کنیم بلافاصله پس از کاشت مو از موارد زیر اجتناب کنید:

کشیدن و کشیدن: به پوست سر خود زمان دهید تا بهبود یابد. از خارش، کشیدن، خراشیدن یا هر چیز دیگری که به طور بالقوه می تواند باعث تحریک ناحیه اهداکننده یا پیوند شده شود، خودداری کنید.

تابش مستقیم نور خورشید: توصیه می کنیم حداقل سه هفته پس از جراحی از کلاه برای محافظت از پوست سر در برابر نور خورشید استفاده کنید.

شرایط معمول خواب: برای جلوگیری از هرگونه اختلال در روند بهبود فولیکول های مو، در حالی که سر و گردن خود را بالا نگه دارید، بخوابید.

اینها تنها تعدادی از نکات کلی است که ما به هر بیمار کاشت مو ارائه می دهیم. با این حال، پس از جراحی کاشت مو، جراحان ما دستورالعمل های دقیق و مشخص تری را متناسب با زمان بهبودی شما ارائه می دهند.

یکی از هیجان‌انگیزترین بخش‌های کاشت مو این است که پس از انجام عمل، موها کاملاً کاربردی و کاملاً مال شما هستند.

پس از گذشت زمان بهبودی، موهای کاشته شده نیازی به درمان تخصصی ندارند. به این معنی که می توانید هر نوع شامپو، نرم کننده یا محصول مو را برش دهید، برس بزنید، مدل دهید، رنگ کنید و استفاده کنید. این یک مزیت بزرگ است زیرا می توانید موهای کاشته شده خود را مانند سایر موهای سر خود تا آخر عمر درمان کنید.

آیا من کاندید جراحی کاشت مو هستم؟

اکنون که مزایا و معایب کاشت مو را می دانید، می توانید تعیین کنید که آیا کاندیدای این روش هستید یا خیر. به طور متوسط، کاندیدای ایده آل برای جراحی کاشت مو دارای ویژگی های زیر است:

مرد یا زن: برخلاف تصور رایج، کاشت مو فقط برای مردان نیست. هم مردان و هم زنان می توانند نتایج موفقیت آمیزی از جراحی کاشت مو به دست آورند.

لینک مفید : کاشت مو با تجربه ۱۱ سال تهرانی

در سن بالای ۲۵ سال: کاشت مو در مراحل بعدی زندگی، زمانی که اکثر یا تمام ریزش موهای شما قبلاً رخ داده باشد، مؤثرتر است.

از طاسی با الگوی مردانه یا زنانه رنج می برید: با الگوی طاسی مردانه، ریزش مو در بالا و جلوی سر اتفاق می افتد. در مورد طاسی الگوی زنانه، ریزش مو اغلب از قسمتی شروع می شود. هر دوی این شرایط، برخی از نواحی روی پوست سر را تحت تأثیر قرار نمی‌دهند و منطقه مناسبی را برای برداشت موهای سالم برای پیوند فراهم می‌کنند.

انتظارات واقع بینانه: کاشت مو تنها درمان ترمیم مو است که در آن می توانیم رشد موی سالم را تضمین کنیم. با این حال، داشتن انتظارات واقع بینانه مهم است. به عنوان مثال، موهایی که به تازگی کاشته شده‌اند، بافت و شکلی مشابه موهای فعلی و بدون پیرایش خواهند داشت.

اگر کاندید نیستم: چه کاری باید انجام دهم؟

اگر متوجه شدید که با قالب یک کاندیدای کاشت مو مناسب نیستید، نگران نباشید. اگر در این شرایط هستید، توصیه می کنیم یک قرار ملاقات تعیین کنید. گاهی اوقات، حتی اگر احساس نمی کنید که معیارها را رعایت نمی کنید، پزشکان برتر ما ممکن است نتیجه دیگری بگیرند.

لینک مفید : ۱۱ نکته محافظت از مو در برابر نور خورشید

همچنین پیشنهاد می کنیم نگاهی به سایر درمان های مختلف ترمیم مو داشته باشید. با طیف گسترده‌ای از درمان‌های ترمیم مو، قول می‌دهیم تا زمانی که درمانی متناسب با نیازهای منحصربه‌فرد شما پیدا کنیم، با هم همکاری کنیم.

اگر سوال، نگرانی یا نظری در مورد مزایا و معایب مختلف جراحی کاشت مو دارید، توصیه می کنیم با ما تماس بگیرید یا یک وقت مشاوره تعیین کنید. در درماتولوژی آریزونا، ما به شما کمک می‌کنیم تا نسبت به پوست خود اطمینان داشته باشید – چه شامل جراحی ترمیم مو یا هر درمان زیبایی یا پزشکی دیگری باشد.

برگرفته از : pros-and-cons-of-hair-transplants

Rate this post

نوشته های مشابه

" مشاوره / رزرو "۰۹۱۲-۶۴۵-۱۹۸۴