کاشت مو بدون جراحی

کلینیک تهرانی


🟢 لطفا میزان اهمیت کاشت مو بدون جراحی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با کاشت مو بدون جراحی را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

کاشت مو بدون جراحی | کاشت مو :

کاشت مو بدون جراحی


کاشت مو بدون جراحی : کاشت مو با FUE (استخراج واحد فولیکولی) یکی از متداول ترین روش هاست. روش کاشت مو FUE در مقایسه با روش‌های دیگر آسان‌تر و کمتر دردناک است: به همین دلیل افرادی که می‌خواهند تحت عمل کاشت مو قرار بگیرند این روش را ترجیح می‌دهند.

کاشت مو با تکنیک FUE روشی برای استخراج فولیکول های مو از ناحیه اهداکننده مانند بازوها، پاها و قفسه سینه و معمولاً پشت سر است.

چگونه کاشت مو FUE را انجام دهیم؟

  • در این روش پزشک تراکم مو و میزان موهای کاشته شده را در معاینه بیمار تعیین می کند.
  • انتخاب منطقه برای استفاده به عنوان منطقه اهدا کننده.
  • در حین استفاده، کانال هایی باز می شود که فولیکول های مو در آن قرار می گیرند.
  • گرافت های به دست آمده از ناحیه اهداکننده به صورت جداگانه در کانال ها قرار می گیرند.

گرافت ها فولیکول های مو هستند که از ناحیه اهداکننده دریافت می شوند. تعداد فولیکول های مو در گرافت ها متفاوت است، اما تراکم بالا عامل مهمی برای درمان موفقیت آمیز است.

کاشت مو FUE چقدر طول می کشد؟

کاشت مو FUE بین ۴ تا ۸ ساعت متغیر است. این روشی زمان بر است زیرا فولیکول های مو یکی یکی قرار می گیرند.

پس از جراحی، بیمار در همان روز عمل از بیمارستان خارج می شود. پزشک تعیین می کند که بیمار چه زمانی می تواند سر خود را بشوید.

لینک مفید : کاشت مو بدون بانک مو

کاشت مو بدون جراحی : هنگام انجام کاشت مو توسط FUE، فولیکول های مو یکی یکی در پوست سر قرار می گیرند تا پیوندها در جهت مناسب برای طبیعی بودن نتیجه قرار گیرند. یکی از دلایل اصلی موفقیت کاشت مو FUE ظاهر طبیعی آن است.

در طول کاشت مو FUE، فولیکول های مو یکی یکی کاشته می شوند. بنابراین، جهت گیری مناسب گرافت ها برای یک نتیجه طبیعی تعیین می شود. یکی از دلایل اصلی موفقیت کاشت مو FUE ظاهر طبیعی آن است.

دوره نقاهت کاشت مو FUE

فرآیند کاشت مو FUE یک روش آسان برای درمان است.

  • معاینه و بانداژ روز بعد انجام می شود.
  • در هفته اول بسته به شرایط بیمار می توان پانسمان را تکرار کرد.
  • در عرض چند هفته شاهد رشد و ریزش مو هستیم که موقتی است.
  • سپس رشد مجدد مو، این مو در حال حاضر دائمی است.
  • روند درمان از فردی به فرد دیگر متفاوت است. ظاهر طبیعی مو و رشد سالم از ۶ تا ۱۸ ماهگی است.

تفاوت بین کاشت مو توسط FUE و DHI

روش های کاشت مو FUE و DHI تفاوت زیادی با هم ندارند. در هر دو روش، فولیکول های مو یکی یکی در پوست سر کاشته می شوند. در روش FUE، کانال ها قبل از کاشت مو باز می شوند، این مرحله در روش DHI انجام نمی شود.

کاشت مو بدون جراحی : عمل کاشت مو توسط DHI با دستگاهی به صورت قلم (Choi Implanter) انجام می شود. در این دستگاه با کانال انتهایی بسیار ظریف، فولیکول های مو یکی یکی در کانال ها قرار می گیرند، کانال ها باز می شوند و فولیکول های مو در همان زمان کاشته می شوند. همانند روش FUE، باز کردن کانال ها و کاشت مو به طور همزمان انجام می شود.

به لطف کانال انتهایی بسیار ظریف، کاشت مو را می توان با دفعات بیشتری انجام داد، با خونریزی کمتر و جای زخم کمتر. مزیت کاشت موی مکرر این است که تعداد فولیکول های مو افزایش می یابد. در طول کاشت مو FUE، گرافت خطر ریزش بیشتری دارد زیرا انتظار بیشتری نسبت به روش DHI دارد. در روش DHI از بین رفتن گرافت ها کمتر خواهد بود.

لینک مفید : کاشت مو با سلولهای بنیادی در تهران

کاشت مو بدون جراحی : برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشت مو و روش FUE، لطفا فرم تماس زیر را پر کرده و وقت ملاقات درخواست کنید.


برگرفته از : fue-hair-transplant-method

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یک =

نوشته های مشابه

" مشاوره / رزرو "۰۹۱۲-۶۴۵-۱۹۸۴