کاشت مو بدون بانک مو

کلینیک تهرانی


🟢 لطفا میزان اهمیت کاشت مو بدون بانک مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با کاشت مو بدون بانک مو را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

کاشت مو بدون بانک مو | کاشت مو :

کاشت مو بدون بانک مو


کاشت مو بدون بانک مو : کاشت مو یک تکنیک جراحی است که موها را از قسمتی از پوست سر با موهای فراوان، معمولاً پشت یا کناره‌های سر («محل اهداکننده»)، به قسمتی طاس یا طاسی، معمولاً در قسمت جلویی یا بالای سر منتقل می‌کند.

سر شما (“سایت گیرنده”). این یک درمان موثر و دائمی برای ریزش مو و طاسی است که با افزایش سن در مردان و زنان رخ می دهد. همچنین می‌توان از آن برای درمان نواحی طاس پوست سر که منجر به زخم پس از آسیب یا سوختگی می‌شود، استفاده کرد.

کاشت مو برای موارد زیر مناسب نیست:

 • زنان با الگوی گسترده ریزش مو در سراسر پوست سر
 • افرادی که به اندازه کافی “محل اهدای مو” ندارند که از آنها مو تهیه شود
 • افرادی که تمایل به ایجاد اسکارهای بد مانند کلوئید دارند
 • افرادی که ریزش موی آنها به دلیل داروهایی مانند شیمی درمانی یا یک بیماری خودایمنی است

کاشت مو بدون بانک مو : کاشت مو را می توان با بی حسی موضعی در یک روز جراحی انجام داد. اگر جراح شما برای پیوند تعداد زیادی فولیکول برنامه ریزی می کند، این می تواند تمام روز طول بکشد و بیهوشی عمومی ممکن است به عنوان گزینه ای برای راحتی شما ارائه شود.

لینک مفید : کاشت مو با سلولهای بنیادی در تهران

فولیکول های مو از محل اهدا کننده یا به صورت یک نوار بلند از پوست سر یا از طریق صدها تا هزاران برش پانچ کوچک برداشت می شوند. با روش قبلی، زخم ناحیه اهدا کننده با بخیه بسته می شود. فولیکول های مو با دقت آماده می شوند و در گروه های کوچک در صدها تا هزاران سوراخ کوچک در ناحیه گیرنده کاشته می شوند.

انتقال فولیکول‌ها به مقدار کافی برای اثر مطلوب، زمان و توجه زیادی می‌طلبد. ممکن است برای دستیابی به موهای کامل مورد نظر به چندین جلسه نیاز داشته باشید.

بعد از جراحی

نواحی تحت درمان برای چند روز با بانداژ پوشانده می شود. داروهای مسکن و آنتی بیوتیک برای کمک به کنترل درد و جلوگیری از عفونت تجویز می شود.

کاشت مو بدون بانک مو : جراح گرافت ها و زخم های شما را در کلینیک بررسی می کند و به شما توصیه می کند که چه زمانی می توانید دوباره به آرامی موهای خود را بشویید.

در طول دوره نقاهت، مراقب باشید که از وارد آمدن فشار یا ضربه به نواحی تحت درمان، مواد شیمیایی مانند اسپری‌ها یا رنگ‌های حالت دهنده، فعالیت‌های شدید و شنا اجتناب کنید. پس از ۲ هفته باید بتوانید به فعالیت های عادی بازگردید.

لینک مفید : کاشت مو بدون جراحی

انتظار می رود که موهای کاشته شده دو تا سه هفته بعد از عمل ریزش کنند. موهای جدید معمولاً از ماه چهارم به بعد شروع به رشد مجدد می کنند و در طول ماه ها متراکم تر می شوند. نتیجه نهایی معمولاً با علامت ۱ سال قابل مشاهده است.

کاشت مو بدون بانک مو : اگر به بیش از یک جلسه درمان نیاز دارید، جلسه بعدی چند ماه بعد برنامه ریزی می شود تا ابتدا موهای منتقل شده زنده بمانند و رشد کنند.

درک خطرات

کاشت مو یک روش کم تهاجمی بدون عوارض جانبی عمده است. خطرات عبارتند از:

 • خون ریزی
 • عفونت
 • تورم و کبودی
 • بی حسی در نواحی تحت درمان پوست سر
 • التهاب فولیکول های مو (فولیکولیت)
 • عدم بقا و رشد مجدد فولیکول های مو
 • پیامد نامطلوب، از جمله تافت های غیر طبیعی مو و تراکم ناکافی رشد مو

ادامه ریزش مو ممکن است همچنان در طول زمان اتفاق بیفتد، و ممکن است نیاز باشد که این روش را طی ۵ تا ۱۰ سال تکرار کنید، بسته به اینکه آیا موهای کافی در نواحی پوست سر اهداکننده باقی مانده است یا خیر.

کاشت مو بدون بانک مو : موضوع خطرات و همچنین عوارض احتمالی جراحی بهتر است به صورت شخصی بین شما و جراح پلاستیکتان مورد بحث قرار گیرد.


برگرفته از : Hair-transplantation

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − چهار =

نوشته های مشابه

" مشاوره / رزرو "۰۹۱۲-۶۴۵-۱۹۸۴