کاشت مو ترکیبی قیمت

کلینیک تهرانی


🟢 لطفا میزان اهمیت کاشت مو ترکیبی قیمت را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با کاشت مو ترکیبی قیمت را برای شما فراهم کنیم.


بیشتر

کاشت مو ترکیبی قیمت | کاشت مو :

کاشت مو ترکیبی قیمت


کاشت مو ترکیبی قیمت : نیازی نیست اجازه دهید ریزش مو ظاهر شما را تغییر دهد و اعتماد به نفس شما را از بین ببرد. ما در جراحی موی دنور لذت بردن از موهای پرپشت و سالم را برای شما آسان می کنیم. ما از پیشرفته ترین و ایمن ترین درمان های ترمیم موی موجود برای کمک به رشد موهای سالم خود استفاده می کنیم.

دکتر مک کراکن یک برنامه درمانی شخصی برای هر بیمار بر اساس بافت مو، رنگ مو، خط مو، نوع پوست و الگوی طاسی آنها ایجاد می کند. اغلب این طرح شامل ترمیم مو با جراحی است، اما درمان‌های دیگری نیز وجود دارد که به اصلاح طاسی الگوی مردانه، طاسی الگوی زنانه، کاهش خط مو، و نازک شدن گیجگاهی کمک می‌کند.

درمان‌های غیرجراحی ممکن است در موارد ریزش موی زودرس یا کمک به رشد موهای ضخیم و سالم به بیماران کمک کنند و همچنین در کنار روش‌های ترمیم مو برای به حداکثر رساندن نتایج مورد استفاده قرار گیرند.

کاشت مو ترکیبی قیمت : از آنجایی که چندین گزینه تامین مالی در دسترس است، روش های ترمیم مو تقریباً با هر بودجه ای متناسب است. برخی از بیماران ما فقط ۲۵۰ دلار در ماه پرداخت می کنند.

لینک مفید : کاشت مو در ترکیه

برای اینکه بفهمید چه چیزی برای شما مناسب است، دکمه «درخواست قرار ملاقات» را فشار دهید و امروز با دکتر مک کراکن قرار ملاقات بگذارید.

هزینه کاشت مو

در جراحی موی دنور ما طاسی با الگوی مردانه، طاسی با الگوی زنانه، نازک شدن موها و کاهش خطوط مو را درمان می کنیم. ما هنرمندانه هر مو را با استفاده از روش کاشت مو FUE (استخراج واحد فولیکولی) پیوند می‌زنیم و خط مو و الگوی رشد مو را مطابقت می‌دهیم و به هر بیمار نتیجه‌ای طبیعی می‌دهیم.

کاشت مو ترکیبی قیمت : بر خلاف روش FUT (پیوند واحد فولیکولی) که شامل استفاده از چاقوی جراحی برای برداشتن مو از ناحیه اهداکننده و سپس پیوند آن به یک نقطه طاسی است، با کاشت مو FUE هیچ اسکار خطی و زمان کم‌تری ایجاد نمی‌شود.

نیازی به بیهوشی عمومی نیست. این باعث می شود روش FUE با فناوری NeoGraft ایمن ترین جراحی ترمیم مو در دسترس باشد. برای هر کسی که علاقه مند به ترمیم مو است، اما علاقه ای به جراحی بزرگ و دوره نقاهت همراه با آن ندارد، FUE یک بازی را تغییر می دهد.

هزینه کاشت مو بر اساس عوامل مختلفی متفاوت است. مؤلفه اصلی در معادله هزینه، تعداد پیوندهای موی مورد نیاز برای ایجاد موهای ضخیم و طبیعی و بازیابی خط موی جوان است.

لینک مفید : کاشت مو با سلولهای بنیادی در تهران

در طول مشاوره اولیه، دکتر مک کراکن مقدار موی لازم برای ایجاد نتیجه مطلوب را تخمین می زند. زمانی که دکتر مک کراکن تعداد گرافت های مورد نیاز را تخمین زد، ناحیه اهداکننده را بررسی می کند تا دسترسی، کمیت و کیفیت موهای اهدا کننده موجود برای پیوند را تعیین کند.

کاشت مو ترکیبی قیمت : سپس کانتور سر و خط رویش مو را ارزیابی می‌کند تا بهترین مکان‌ها را برای فولیکول‌های مو کاشته‌شده تعیین کند تا نتایجی با ظاهر طبیعی داشته باشد. همه این عوامل با هم کار می کنند تا هزینه ترمیم مو را محاسبه کنند. هزینه کاشت مو معمولی از حدود ۷۵۰۰ دلار شروع می شود.

برای برآورد هزینه ترمیم موهای خود، امروز با دکتر مک کراکن قرار ملاقات بگذارید. به سادگی دکمه “درخواست یک قرار” را فشار دهید و دستورات را دنبال کنید.

ترمیم مو

امروزه انواع مختلفی از روش‌های کاشت مو در بازار وجود دارد و در جراحی موی دنور فقط ایمن‌ترین و مؤثرترین روش‌های درمانی موجود را خواهید یافت. سابقه دکتر مک کراکن به عنوان یک جراح پلاستیک به این معنی است که شما با بالاترین کیفیت حرفه ای بر درمان ترمیم موهای خود نظارت خواهید داشت.

کاشت مو ترکیبی قیمت : اولویت اصلی او گوش دادن به نیازهای شما، درک اهداف رشد موی شخصی شما و سپس تطبیق آنها با یک برنامه درمانی ترمیم مو است که مناسب شماست.

آیا روش FUE (استخراج واحد فولیکولار) برای من مناسب است؟

اگر طاسی یا نازک شده اید یا خط موی شما در حال کاهش است، FUE ممکن است برای شما مناسب باشد. هنگامی که توسط تیم متخصص در جراحی مو دنور انجام می شود، این روش نتایج دقیق و دائمی ایجاد می کند. می توانید انتظار داشته باشید که موهای خود به طور طبیعی دوباره رشد کنند. نتایج بلافاصله قابل توجه نیستند، اما به تدریج در طول زمان آشکار می شوند.

لینک مفید : چگونه رشد موهای روی بینی را از بین ببریم؟

بنابراین، پس از سه تا شش ماه، متوجه پر شدن بیشتر موها در نقطه طاس خود خواهید شد. وقتی موهایتان ضخیم تر و سالم تر می شود، جوان تر و با اعتماد به نفس تر به نظر می رسید. بسیاری از بیماران از شنیدن اینکه این روش نیازی به بیهوشی عمومی ندارد خوشحال می شوند. بیدار بودن در طول عمل به برخی از بیماران این امکان را می دهد که از فیلم یا موسیقی مورد علاقه خود در حین انجام عمل کاشت مو لذت ببرند.

کاشت مو ترکیبی قیمت : از آنجایی که هر فولیکول مو به تنهایی برداشت می شود، از چاقوی جراحی استفاده نمی شود. این بدان معنی است که هیچ اسکار خطی وجود ندارد و زمان بهبودی حداقل است. حتی برخی از بیماران روز بعد سر کار می روند.

مایکل مک کراکن زمانی که شروع به درمان افراد مشهور محلی برای ریزش مو کرد، لقب «دکتر موی دنور» را به خود اختصاص داد. از آنجایی که این افراد مشهور جلوی دوربین هستند و دائماً در معرض دید عموم هستند، داشتن نتایج شگفت انگیز و طولانی مدت بسیار مهم است. دکتر مک کراکن جراح زیبایی است که آنها برای ارائه ظاهری که برای درخشش در کانون توجه نیاز دارند به او اعتماد دارند.

مارک شلرث، گوینده سابق ورزشی دنور برونکو و تلویزیون/رادیو، تنها نمونه ای از چنین شخصیتی است. مارک در مورد ترمیم مو به دکتر مک کراکن مراجعه کرد که همسرش به او اشاره کرد که موهایش نازک شده است و او شروع به ایجاد یک لکه طاسی کرده است.

لینک مفید : کاشت مو با سلولهای بنیادی در تهران

از آنجایی که مارک در طول مصاحبه های تلویزیونی خود به طور مداوم در کنار ورزشکاران جوان می ایستد، تصمیم گرفت که دیگر ریزش موهای خود را متوقف کند و در عوض شروع به رشد مجدد موهای خود کند.

کاشت مو ترکیبی قیمت : او با دکتر مک کراکن تماس گرفت که یک برنامه درمانی برای ترمیم مو برای مارک ایجاد کرد که در عرض شش ماه باعث ناپدید شدن نقطه طاس او شد. مارک از نتایج بسیار هیجان زده است و دکتر مک کراکن را به همه دوستان و خانواده خود که مشکل ریزش مو مشابهی را تجربه می کنند توصیه می کند.

دکتر مک کراکن سابقه ای در زمینه جراحی ترمیمی و پلاستیک دارد. او یکی از معدود اعضای انجمن جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم آمریکا است. عضویت او در این تیم نخبه گواهی بر تعهد او به هر بیمار و تصدیق تسلط او در هنرهای زیبایی شناسی است.

لینک مفید : کاشت مو بدون بانک مو

دکتر مک کراکن دارای یک هدیه بصری و یک دست ماهرانه است که روند ترمیم مو را برای به حداکثر رساندن نتایج طبیعی نشان می دهد که طاسی الگوی مردانه، طاسی الگوی زنانه و نازک شدن موها را معکوس می کند.

کاشت مو ترکیبی قیمت : برای اطلاع از اینکه دکتر مک کراکن چگونه می تواند به شما کمک کند، روی دکمه “درخواست قرار ملاقات” کلیک کنید و امروز مشاوره خود را برنامه ریزی کنید.


برگرفته از : hair-transplant-costs

نظر( والایی )
سلام من هفته پیش رزو کردم و دیروز اقدام به کاشت مو انجام شد و هم پرسنل بسیار مودب و خوش برخورد بودن و هم از کاشت مو که انجام شده راضیم واقعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 15 =

نوشته های مشابه

" مشاوره / رزرو "۰۹۱۲-۶۴۵-۱۹۸۴